x-kom hosting

Dobry tuner TV

raczo
utworzono
utworzono

Po świątecznym napływie gotówki B) trzeba ją jakoś wydać :D . Chciałbym zrobić ze swojego komputera małe centrum multimedialne i dlatego potrzebny mi tuner TV ( analog + FM lub ewentualnie też DVB-S ). Kwota jaką mogę wydać to max. około 250zł . Najlepiej żeby tuner miał sprzętowy kodek bo mam słaby procesor ( 1,8Ghz ). Mam monitor Samsung SyncMaster 228BW ( 22cale ) więc chciałbym mieć sporą rozdzielczość obrazu ( najlepiej 1600x1050 ). Moja płyta główna to Gigabyte Ga-81848P-G. Chodzi oczywiście o tuner wewnętrzny :) . Z góry dziękuje! Pozdrawiam!

zdk
komentarz
komentarz

Witam. Ja też ze świątecznych pieniędzy postanowiłem zakupić Tuner TV. Zdecydowałem się na AVerTV GO 007 FM Plus ... jak dla mnie na swoją cenę (ok.100zł) jest niesamowity. Obraz FullScreen naprawde w ładnej jakości (mogę Ci przesłać screena) .. ma Radio,pilot zdalnego sterowania którym można sterować nawet kursorem myszki :) ,telegazeta i inne bajery ! Jak dla mnie to karta naprawde warta swojej ceny, naprawde spoko sprzęt i jeszcze by Ci kasy trochę zostało :P pozdrawiam

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.