x-kom hosting

Tablet za 800 pln

szczawikPC
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam chciałbym prosić o wasze propozycje tabletów za 800 zł chodzi mi o nowe urządzenia, najlepiej żeby miały dużo ramu i procesor był wydajny, posiadał modem na karte sim do internetu też z usb i hdmi, po wypłacie mam sobie zamiar coś ogarnąć a że tyle tego jest to kompletnie nie wiem co wybrać. 

 

z góry dzięki :) pozdrawiam

Youki
komentarz
komentarz

Do czego ma Ci służyć ? 

szczawikPC
komentarz
komentarz

do przeglądania stron, przerzucania plików na telefon też mógłby do grania ;)


Do czego ma Ci służyć ? 

do przeglądania stron, przerzucania plików na telefon też mógłby do grania  ;)

Youki
komentarz
komentarz

Ostatnie pytanie jaka przekątna ekranu Cię interesuję ?

szczawikPC
komentarz
komentarz

Ostatnie pytanie jaka przekątna ekranu Cię interesuję ?

to już nieistotne chcę mieć wydajny procesor i dużo ramu ;p


Ostatnie pytanie jaka przekątna ekranu Cię interesuję ?

może takie minimum to 7'' cali przyjmijmy ok 

Youki
komentarz
komentarz

Będziesz w stanie dopłacić do Toshiby Encore 8 z pełną wersją Windows 8 oraz wydajną konfiguracją ? 

szczawikPC
komentarz
komentarz

Będziesz w stanie dopłacić do Toshiby Encore 8 z pełną wersją Windows 8 oraz wydajną konfiguracją ? 

no będę w stanie no mógłbym te 200 zł dopłacić bo w sumie to chciałem też windowsa 8 mieć, a powiedz mi jakie procesero w tych tabletach są najlepsze, bo za bardzo się nie orientuję, a i czy mógłbym dołożyć do tego tabletu jeszcze 2 gb ramu w przyszłości jest taka możliwość

Youki
komentarz
komentarz

mógłbym dołożyć do tego tabletu jeszcze 2 gb ramu w przyszłości jest taka możliwość

Raczej nie ma. 

 

W tej cenie to właśnie ten Atom Z3770 jest najwydajniejszy.

szczawikPC
komentarz
komentarz

Będziesz w stanie dopłacić do Toshiby Encore 8 z pełną wersją Windows 8 oraz wydajną konfiguracją ? 

tutaj znalazłem taki sam http://allegro.pl/tablet-toshiba-encore-wt8-a-102-intel-office-win8-i4173056946.html tylko troche taniej a jest w nim to że można odbierać internet przez karte sim ?


Raczej nie ma. 

 

W tej cenie to właśnie ten Atom Z3770 jest najwydajniejszy.

aha rozumiem no to też jest inwestycja na przyszłość bo później mógłbym go sprzedać i kupić coś szybszego także jestem wstanie dopłacić :P

Youki
komentarz
komentarz

odbierać internet przez karte sim ?

Bez dodatkowego Modemu nie .

szczawikPC
komentarz
komentarz

Bez dodatkowego Modemu nie .

czyli muszę mieć LTE czy coś takiego ? 

Youki
komentarz
komentarz

Tablet nie ma wbudowanego modemu 3G (złącza do którego wsadzasz kartę SIM) więc musisz dokupić sobie modem na złącze USB. 

  • Dobra wypowiedź 1
szczawikPC
komentarz
komentarz

Tablet nie ma wbudowanego modemu 3G (złącza do którego wsadzasz kartę SIM) więc musisz dokupić sobie modem na złącze USB. 

dobra dzięki :) 

Yasume
komentarz
komentarz

Jesli moge chcialbym sie przylaczyc do tematu, gdyz rowniez szukam tabletu do 800zl ale z androidem, i zeby mial modem na sim bylo by fajnie:). Mysle ze procek 1.4ghz i ram 2gb musi byc gdyz jak mam telefon Nexus4 to daje rade ale slabszy jak by byl czuje ze nie radzilby sobie za dobrze nie stety :). Myslalem o Dell Venus 7 ale jest bez modemu nie stety :( prosze was o jakies propozycje zeby bylo jak najtaniej dzieki ")

Youki
komentarz
komentarz

Poszukaj Nexusa 7 2013 3G

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.