x-kom hosting

Bluesreen

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: qba0404 ,
qba0404
utworzono
utworzono

Witam,

Co jakiś czas wyświetla mi się bluescreen. Zrobiłem test ram, ale nie wykryło żadnych błędów. Po restarcie komputera włączył się check disc (chkdsk), więc może to problem z dyskiem. Co ciekawe za każdym razem, gdy w grze League of Legends po za kończonej grze mają się wyświetlić statystyki pojawia się bluescreen. [url=http://postimg.org/image/umkrk00jx/full/]image.png[/url]

[url=http://postimage.org/]click image upload[/url] Tak to wygląda.
Z góry dziękuje za pomoc. 

Youki
komentarz
komentarz

Specyfikacja PC wraz z marką i mocą zasilacza ?  (jeśli to laptop to zasilacza nie pisz)

 

Sterowniki wszystkie masz aktualne ?

  • Rekomendowana odpowiedź
qba0404
komentarz
komentarz (edytowane)

Sam zacząłem bawić się w detektywa i chyba znalazłem przyczynę. Zaraz sprawdzę w grze czy nadal będzie wyświetlał się bluesreen. Jeśli zlikwidowałem problem to zaraz napiszę co było nie tak, jeśli nie to podam specyfikację sprzętową.

 

Edit.

Poprzednio korzystałem jedynie z windows 8. Zainstalowałem windows 7 na innej partycji i dopiero na "siódemce" pojawiały się bluesreeny. Całkowicie zapomniałem, że podkręcałem procesor podczas korzystania z "ósemki". Zmieniłem taktowanie procesora na domyślne i bluesreeny ustąpiły. 

Mimio wszystko dziękuje za zainteresowanie.

Pozdrawiam Kuba ;)

Youki
komentarz
komentarz

Sterowniki do karty graficznej/zbyt wysokie temperatury ? Na co wpadłeś ?

qba0404
komentarz
komentarz

Dodam jeszcze, że mój procesor jest nawet specjalnie przeznaczony do podkręcania

Phenom II X4 Quad Core 965 Black Edition 3.4GHz

ale zaoszczędzając na płycie głównej sam pozbawiłem się tej możliwości. Ma ona zbyt słabą sekcję zasilania procesora.

Na koniec mała rada, jeśli chcecie bawić się w overclocking (podkręcania procesora) to nie patrzcie jedynie na usb 3.0 itp.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.