x-kom hosting

Tablet do pracy [1500]

razor43
utworzono
utworzono

Witam, 

poszukuję tabletu do pracy (głównie CAD i programy do projektowania, nie tylko AutoCAD), wielkość ok 10", z systemem Win8 (z powodu braku alternatywy programów na Androida). Budżet do 1500zł. Fajnie jakby ekran był FHD, miał stację dokującą oraz 3g (Aero), aczkolwiek zdaję sobie sprawę że w tym budżecie będzie ciężko o to.

razor43
komentarz
komentarz

Cóż skoro tak to będę skłonny dołożyć. Tylko ile? Wiadomo że nie mogę dokładać w nieskończoność, aczkolwiek z drugiej strony tablet nie kupuję na miesiąc czy 2.  Więc napisz ile trzeba dać za taki tablet na którym będę mógł popracować kilkanaście miesięcy i "uciągnie" programy CAD?

Youki
komentarz
komentarz

Kolego, podałeś mu wersję z okrojoną wersją RT, dodatkowo ten sprzęt był przyzwoity rok temu. 

Z mojej strony Asus T100TA, czyli wersja z dodatkowym dyskiem o pojemności 500 GB.

  • Dobra wypowiedź 1
razor43
komentarz
komentarz

Całkiem dobrze prezentuje się ten tablet, tylko jak z wydajnością? Ma go ktoś z forum żeby się wypowiedzieć o nim coś więcej?

Youki
komentarz
komentarz

Nic wydajniejszego w tej cenie nie dostaniesz jeśli mowa o tablecie. 

ITakZapomne
komentarz
komentarz

Całkiem dobrze prezentuje się ten tablet, tylko jak z wydajnością? Ma go ktoś z forum żeby się wypowiedzieć o nim coś więcej?

Mam od paru miesięcy i nie narzekam, na prawdę bardzo solidny sprzęt, używam go przeważnie jako netbooka. Co do wydajności to jest naprawdę wydajny, nie muli nawet gdy mam otwarte kilkanaście kart w przeglądarce i film w tle. Co do ramu to uruchomiony windows bez pracujących programów w tle zużywa u mnie 30% z 2gb ramu, zatem też nie mogę narzekać. Darmowy office robi też swoje.
Dodam, że przeszedłem na nim bioshocka 1 :)

  • Dobra wypowiedź 1
razor43
komentarz
komentarz

Dzięki za opinię, po tych słowach przekonany jestem do tego sprzętu.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.