x-kom hosting

Który z trzech? [600]

Marcinowski1211
utworzono
utworzono

Cześć.
Mam do wyboru 3 tablety a są nimi:

 

Dell Venue 7

Lenovo A3000
Kiano Fly 10.1 Dual


I sprawa przedstawia się następując. A więc tablet nie jest dla mnie tylko dziewczyny i będzie go używała raczej tylko i wyłącznie do internetu, youtube i muzyki. Szansa, że odpali jakąś grę jest mała, lecz dobrze żeby odpalił jakieś proste gierki jak angry birds itp. W grę nie wchodzi opcja sprzętu używanego, tylko i wyłącznie nówki sztuki nie śmigane. W tablecie nie potrzebuje modemu 3G, GPS czy innych bajerów. Najważniejsze to standardowe wifi które chyba każdy tablet posiada, matryca IPS no i najważniejsze żywotna bateria.

Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś propozycje to podrzucajcie.
 

Youki
komentarz
komentarz

Jeśli 7 cali jej nie przeszkadza (jest bardziej kompaktowe) to Dell w cenie 499 zł jest jak najbardziej w porządku propozycją i do tego typu zastosowań się sprawdzi.

Marcinowski1211
komentarz
komentarz

A jeśli coś z 10 calowych ? Chce wiedzieć by później przemyśleć temat bo nie jestem do końca przekonany jaki rozmiar. A że ma to być prezent to nie będę leciał i się wypytywał :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.