x-kom hosting

tablet do 500zł

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: jack94 ,
jack94
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam chcę zakupić tablet głównie do internetu : przeglądanie stron www,skype,gg, czasami zagrać w gry , najbardziej zależy mi na dużej pojemności baterii i bezproblemowym użytkowaniu. Proszę o propozycje . 

Youki
komentarz
komentarz

Dell Venue 7 z nówek w tej cenie dostaniesz. Do Twoich wymagań sprawdzi się. 

  • Dobra wypowiedź 1
jack94
komentarz
komentarz (edytowane)

Dell Venue 7 z nówek w tej cenie dostaniesz. Do Twoich wymagań sprawdzi się. 

 

fajny tylko czy zdoła on pracować co najmniej 4 godziny ? podczas przeglądania internetu , gg , skype ? może znajdzie się coś z większą pojemnością baterii

JaniXX127
komentarz
komentarz

Posiadam takiego Della i spisuje się super. Bateria przy przeglądaniu neta daje radę, nie udało mi się go nigdy rozładować przy jednym podejściu. Jedynym mankamentem jest charczący głośnik przy niskim poziomie głośności. Miałem 2 urządzenia w rękach i oba miały tą przypadłość ale nie przeszkadza mi to, bo korzystam ze słuchawek. Jeżeli chodzi o płynność działania to nie łapie ścinek itp.

  • Dobra wypowiedź 1
  • Rekomendowana odpowiedź
jack94
komentarz
komentarz

Posiadam takiego Della i spisuje się super. Bateria przy przeglądaniu neta daje radę, nie udało mi się go nigdy rozładować przy jednym podejściu. Jedynym mankamentem jest charczący głośnik przy niskim poziomie głośności. Miałem 2 urządzenia w rękach i oba miały tą przypadłość ale nie przeszkadza mi to, bo korzystam ze słuchawek. Jeżeli chodzi o płynność działania to nie łapie ścinek itp.

dzięki za opinię , ten charczący głośnik mi raczej też nie przeszkadza , więc ten model wydaje się być dobrym wyborem.

  • Dobra wypowiedź 1
Agito.pl
komentarz
komentarz

A może tablet Lenovo S5000 (59-387332)  z baterią 3450mAh - powinna pracować ponad 8 h, Matryca wykonana w technologii IPS. Pamiętaj, że kupując w miarę markowe urządzenie, możesz liczyć na wsparcie ze strony producenta - aktualizacje, nowe wersje systemów - to bardzo wygodne ;) 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.