x-kom hosting

Problem Bluescreen błąd Win32k.sys?

matt24
utworzono
utworzono

Witam jakiś miesiąc temu kupiłem komputer i od jakiś dwóch tygodni kilka razy wyskoczył mi bluescreen. Tylko sam nie umiem zlokalizować przyczyny i prosił bym was o pomoc dodaje pliki z folderu Minidump:  http://www.sendspace.pl/file/279a2019b0bab27aa8fdef1   

Oto specyfikacja kompa:

CPU:  AMD Athlon X4 740 Quad Core  3.2GHz

GPU: AMD Radeon R7 1GB 

RAM:1600 MHz 2x4GB

Zasilacz: Modecom Logic 500W (wiem ze lipny ale narazie nie zamierzam zmieniać )

MOBO: Msi A88XM-E35

Dysk: Toshiba 500GB

Windows 7  64bit

Błędy zazwyczaj mi wyskakiwały gdy oglądałem coś na przeglądarce albo szukałem czegoś w necie.Z góry dzięki za pomoc!!

 

Youki
komentarz
komentarz

Podczas grania w gry (o ile grasz) błąd także występuje ?

BIOS jak i wszystkie sterowniki masz aktualne ?

Jaki dokładnie model karty graficznej masz ?

Jak będę na PC to sprawdzę pliki dump.

matt24
komentarz
komentarz

Nie podczas grania w gry raczej nie wyskakiwały mi bluescreeny , zdarzały się gdy wyłączałem kompa klikałem zamknij i od razu wyskakiwał BS.

Karta graficzna http://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-radeon-r7-260x-oc-1gb-gddr5-128-bit-hdmi-2xdvi-dp-gv-r726xoc-1gd-622506/

sterowniki raczej aktualne bo na kompie nic nie było jak kupiłem wszystko instalowałem po zainstalowaniu windowsa

Youki
komentarz
komentarz

Przeinstaluj dokładnie wszystkie główne sterowniki, czyli od chipsetu, LAN, karty graficznej oraz dokonaj aktualizacji BIOS"u.

 

Pobierałeś/aktualizowałeś coś ostatnio ?

Gość
komentarz
komentarz

wink32 to chyba przy podkrecaniu cpu wyskakuje .Sprawdz occt czy stabilny 

matt24
komentarz
komentarz

Właśnie nie aktualizowałem nic ostatnio , jedynie co to moze instalowałem jakieś gry nic po za tym . 

Jeżeli chodzi o procek to nic nie podkręcałem nic sie nie bawiłem , nie wiem jak mam spr czy stabilny i niby z jakiej racji co by miało z nim sie dziać ?


A czy to możliwe że to sie gryzą programy od dźwięku , ponieważ zainstalowałem sterownik ADM (Catalyst Control Center) ale nie mogłem ustawić dziwięku wiedz zainstalowałem jeszcze realtek HD audio ??  Czy możliwe że to od tego ?

Youki
komentarz
komentarz

wink32 to chyba przy podkrecaniu cpu wyskakuje

Skąd takie teorie ? 

 

 Czy możliwe że to od tego ?

Może. 

matt24
komentarz
komentarz

Tylko ja nic nie podkręcałem , a myślałem ze to to bo jak otwierałem te pliki dmp to na samym dole pisało wik32k.sys . Sory jeżeli wprowadziłem w błąd.

A ktoś odczytywał moje załączone pliki dmp ? I potrafi z nich coś wyczytać o co może chodzić?

Youki
komentarz
komentarz

Przeinstalowałeś sterowniki ?

matt24
komentarz
komentarz

Chwilowo nie miałem czasu ostatnio sciągnołem nowsze z neta niż te co miałem na płytach i postaram sie przeinstalować i dam wedy znac czy nadal sie coś pojawia :)

matt24
komentarz
komentarz

Przeinstalowałem wszystkie sterowniki teraz podziałam na kompie i zobaczy czy nadal bd wyskakiwać BS :D I jak coś dam znać

  • 2 tygodnie później...
Youki
komentarz
komentarz

Problem nadal powoduje Netio.sys. Jest to "łindołsowy" sterownik od sieci/internetu. Aktualizowałeś do karty sieciowej, instalowałeś aktualizacje do tego urządzenie z Windows Update ?

matt24
komentarz
komentarz

Nie instalowałem aktualizacji z windows Update mam je wyłączone .


To mam włączyć aktualizacje ? Moge tylko zaktualizować te ważne czy te opcjonalne wszystkie tez musze ? Bo troche ich jest

Youki
komentarz
komentarz

Zainstaluj tylko te aktualizację, które odnoszą się do urządzeń sieciowych.

Youki
komentarz
komentarz

Idę spać. Przypomnij mi jutro na PW. 

matt24
komentarz
komentarz

Ok ale i tak dzieki za pomoc :D

Youki
komentarz
komentarz

Service Pack 1 najpierw zainstaluj.

matt24
komentarz
komentarz

zainstalowałem te wszystkie ważne co były :D

Youki
komentarz
komentarz

I jak ?

matt24
komentarz
komentarz

I jak ?

No na razie sie nic nie dzieje :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.