x-kom hosting

Tablet do 500zl +/-200zl

puzy
utworzono
utworzono

Witam was panowie poszukuje tablet do ogladania filmow w pracy od czasu zagrac w jakas gierke i w domu aby uzywac do internetu co mozecie zaproponowac bo troche cieiemny jestem w tych sprawach jesli chodzi o wielkosc to nie moze byc za duzy ale zeby dalo rade w miare obejrzec film

Youki
komentarz
komentarz

Nowy czy używany ?

puzy
komentarz
komentarz

Prosił bym dwie wersje nowy i używany abym mógł sobie porównać

Youki
komentarz
komentarz

Z używanych to będzie Nexus 7 2013, bardzo dobry sprzęt. Z nowych i coś tańszego to taki Dell 

  • Dobra wypowiedź 1
puzy
komentarz
komentarz (edytowane)

Fajny ten Nexus a jak u niego sprawy dotyku "igla"? i jak sprawa na bateri jesli chodzi o ogladanie filmow? bede szukal jakies fajne uzywki moze cos fajnego sie znajdzie

 

Pytanie do Youki znalazlem cos takiego powiedz mi czy warto? 

 

http://allegro.pl/nexus-7-hit-32gb-1gb-tegra-3-full-super-najtaniej-i4155460019.html

Youki
komentarz
komentarz

To jest Nexus pierwszej generacji, ale zły nie jest, chociaż mógłbyś się jeszcze troszkę potargować ;) 

Igorrodz
komentarz
komentarz

Nexus pierwszej generacji jest słabszy niż taki Dell Venue 7 który dzięki Atomowi Z2560 @1.6Ghz oraz układowi PowerVR SGX544MP4 @400Mhz i 1GB pamięci ram zjada go wydajnościowo na śniadanie. I to ze smakiem ;)

  • Dobra wypowiedź 1
puzy
komentarz
komentarz

Witam was panowie mam jeszcze takie pytanko czy ten dell bedzie najlepszym wyborem jesli mam jeszcze do wyboru 

 

Samsung galaxy tab3 SM-T2100

Lenovo IDEATAB  3G

Samsung Galaxy Tab3 7 

 

bede wdzieczny za odpowiedz bardziej obeznanych kolegow

Youki
komentarz
komentarz

Tak.

puzy
komentarz
komentarz (edytowane)

Wytrzymam się tydzień i spróbuje kupić nexus drugiej generacji a jak nic nie znajdę to będzie dell

 

znalazlem cos takiego czy warto??

 

http://olx.pl/oferta/asus-nexus-7-ii-gwarancja-CID99-ID5EeFT.html

Igorrodz
komentarz
komentarz

O ile nie przeszkadza Ci długość gwarancji oraz jest 100% sprawny to tak.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.