x-kom hosting

Jaki system wybrać do serwera?

L4jtowy
utworzono
utworzono

Mam zwykłego pc. Chcę go używać jako serwer do gry CS 1.6 oraz CS GO i kilku innych pobocznych. Jednak nie wiem co do niego wgrać aby wszystko działało poprawnie.

W tej chwili posiada on oprogramowanie Windows 7 Ultimate. jednak przysparza mi wiele problemów.

Zastanawiałem się nad jednym z produktów firmy Microsoft a konkretnie Windows server.

Zapoznałem się tak ogólnie z wersją 2008, 2008 R2 oraz 2012. Zależy mi na jądrze, sercu podobnym do Windows 7.

Proszę o wasze propozycje, opinie oraz podpowiedzi co do wyboru na oprogramowanie serwera, KTÓRY BĘDZIE BAZOWAŁ NA WINDOWSACH!

Z góry dziękuje.

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Serwer to usługa. W twoim przypadku serwerem jest Counterstrike. Nie ma potrzeby zmiany systemu operacyjnego, gdyż jedyne co twój serwer potrzebuje to systemu operacyjnego, który już masz.

 

Windows Server jest dosyć kompleksowym rozwiązaniem zawierającym szereg usług/serwerów do pracy w sieci, internecie, itd. Tym co odróżnia go od systemu operacyjnego do użytku domowego, są właśnie te dodatkowe usługi i obsługa sprzętu komputerowego dedykowanego jako platforma pod serwery.

 

Windows Server nie jest ci potrzebny, jest to zbędny wydatek, który nic ci nie da.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.