x-kom hosting

Tablet 1500-1700zł

Eliś
utworzono
utworzono

Witam.

Poszukuje tabletu do oglądania filmów online (najczęściej anim- yyy chińskich bajek)

Tablet powinien mieć

*Ekran 10cali - lub więcej

*Nie wiem jeszcze jaki chce system Obecnie mam tablet z androidem , lecz przy tak słabym sprzęcie "tablet kiano core 10.1 dual 3g" nie mogę dokładnie wywnioskować "mocy androida".

*Ogólnie programy które są mi potrzebne są dostępny zarówno na androida jak i Windows 8.

*Dobre wifi które nie będzie się zrywać i zanikać.

*Czuły ekran , na którym nie będę musiał maziać pół roku po ekranie żeby urządzenie mnie zrozumiało...

*Musi dobrze sobie radzić z przeglądaniem internetu (sprawnie lądować itd... oraz te filmy online jak wspomniałem :) )

Strasznie zainteresował mnie samsung galaxy note 10.1 i to jego piórko , może on byłby najlepszym rozwiązaniem?

Baikal
komentarz
komentarz

Mam note 10.1 (1 wersję) jestem bardzo zadowolony mega płynnie wszystko chodzi, jakość wykonania 8/10 jeżeli chodzi o korzystanie z S-pen'a to tak jak w telefonie po prostu jest nie korzystam nie umiem rysować, dla mnie zbędny gadżet, tablet na tyle duży, że nawet jak korzystam z nawigacji to nie używam rysika ;), jeżeli chodzi o baterię to również nie mogę złego słowa powiedzieć - korzystając z nawigacji spokojnie 800km + można zrobić korzystając z odpalonego ekranu nawi, gps. W sumie ciężko mi się przyczepić do czego kolwiek w tym tablecie no może aparat - ale szczerze jak często z niego korzysta się? w Wersji 2014 dodano 8mpx zamiast 5mpx, jeszcze większą baterie, LTE (nie każdy), 3gb ramu zamiast 2gb no i lepszy procesor  a także większa rozdzielczość ekranu

Igorrodz
komentarz
komentarz

Sony Xperia Tablet Z to najlepsza opcja w tej cenie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.