x-kom hosting

Jak naprwić tego bluescrn i co zrobić żeby więcej sie nie pojawial

Lolek998
utworzono
utworzono (edytowane)

????? i jak to naprawić i jak się to czyta dziękuje za pomoc ;) chodzi mi o to jak naprwić ten bląd ? i jak  ten bląd sie czyta ?

Youki
komentarz
komentarz

Wystarczy znać podstawy języka. 

 

Spakuj mi pliki z folderu Minidump i wrzuć na jakiś Upload to sam sobie je sprawdzę i Ci powiem więcej coś. 

  • Dobra wypowiedź 1
Lolek998
komentarz
komentarz

Wystarczy znać podstawy języka. 

 

Spakuj mi pliki z folderu Minidump i wrzuć na jakiś Upload to sam sobie je sprawdzę i Ci powiem więcej coś. 

http://www.speedyshare.com/XSWfT/041514-19047-01.dmp - 2 jak narazie 2 mi wyskoczyło pewnie będzie więcej


Wystarczy znać podstawy języka. 

 

Spakuj mi pliki z folderu Minidump i wrzuć na jakiś Upload to sam sobie je sprawdzę i Ci powiem więcej coś. 

Tak to od karty graficznej sam sie zczaijiłem może coś w biosie procek też mi skaka da sie go jakoś w ,lapu podkręcić płytę główną graficzke ram hmm może coś za mało jest d xd d?

Youki
komentarz
komentarz

Jaką masz kartę graficzną ?

 

Sterowniki do niej aktualne ?

 

Podaj markę i moc zasilacza.

Sprawdz temperatury karty graficznej w spoczynku za pomocą programu HWmonitor. Przedstaw screena.

  • Dobra wypowiedź 1
Lolek998
komentarz
komentarz

Jaką masz kartę graficzną ?

 

Sterowniki do niej aktualne ?

 

Podaj markę i moc zasilacza.

Sprawdz temperatury karty graficznej w spoczynku za pomocą programu HWmonitor. Przedstaw screena.

http://www.marketmedia.pl/produkt-asus-k50ie-sx159-tylko-dzis-darmowa-wysylka-na-rtv-perfumy-foto-it-drobne-agd-zamowienia-powyzej-200zl-regulamin-na-stronie-73843.html?partner=1  -tu masz mojego lapka

a tu zasilacz  - http://www.ceneo.pl/24387250

Stery aktualne a temperatura 60 na wejsciu czasami 90 :) co  ma temperatura do bluescrn :) ?

Zayfi
komentarz
komentarz
Stery aktualne a temperatura 60 na wejsciu czasami 90 :) co  ma temperatura do bluescrn :) ?

 

Wyczyść tego lapka, bo za chwile nie będziesz miał co czyścić.

  • Dobra wypowiedź 1
Lolek998
komentarz
komentarz

Wyczyść tego lapka, bo za chwile nie będziesz miał co czyścić.

Hmmm był czyszczony jakies inne pomysły d ?

Youki
komentarz
komentarz

Hmmm był czyszczony jakies inne pomysły d ?

Pasta termoprzewodząca/termopady także były wymieniane ? 

  • Dobra wypowiedź 1
Lolek998
komentarz
komentarz

Pasta termoprzewodząca/termopady także były wymieniane ? 

Tak była  wszytko było robione a i tak wywala bluecrn  ? czemu d ?

Youki
komentarz
komentarz

Jak masz ciągle tak wysokie tempeatury to karta graficzna zaniedługo odejdzie z tego świata, przez to masz błędy.

Lolek998
komentarz
komentarz

Jak masz ciągle tak wysokie tempeatury to karta graficzna zaniedługo odejdzie z tego świata, przez to masz błędy.

aha szkoda ehh :


Jak masz ciągle tak wysokie tempeatury to karta graficzna zaniedługo odejdzie z tego świata, przez to masz błędy.

Dobra dziękuje za miłe chęci sam sobię poradzę pozdrawiam serdecznie d

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.