x-kom hosting

Blue screen

xGamer
utworzono
utworzono

Witam tak jak w temacie od tego blue screena dostaje strasznej nerwicy od jakiegoś czasu się to dzieje dodam że system reinstalowałem 3 razy i za każdym razem to samo się dzieje a i do tego co chwile awaria przeglądarki chrome...

 

Dodaje screeny...

W ogóle ostatnio mi dziwne pc szwankuję proszę o pomoc 

Youki
komentarz
komentarz

Spakuj pliki z folderu Minidump i wrzuć na jakiś Upload.

 

Podaj pełną konfigurację PC wraz z marką i mocą zasilacza.

 

Błąd wyskakuje losowo ? 

xGamer
komentarz
komentarz

Błąd jest ciągle ten sam czasami zdarza się kilka razy dziennie również są jakieś zawieszki nie raz się dzieją takie rzeczy jakby co chcwilę psuł się boot systemu i tego nie opanuję zasilacz 750w procek obecnie Core Quad q9500 6GB ram dysk WD 1 TB (partycja na system 100GB) płyta gigabyte modelu nie pamiętam grafika GF 660

Youki
komentarz
komentarz

Jakiej marki masz ten procesor ?

 

Czekam na pliki.

xGamer
komentarz
komentarz

Intel 2 Quad q9550 nie kręcony...

Teraz znowu mi wywaliło jedyne co zapamiętałem to 0x00000050

Youki
komentarz
komentarz

akiej marki masz ten procesor ?

Wróć, chodziło mi o zasilacz. Mój błąd.

 

Masz problemy "hardłarowe". Nie powiem Ci nic więcej bez pilków Minidump, które masz na dysku. 

xGamer
komentarz
komentarz

Procesor OCZ nie dawno zakupiony a prawdopodobnie co to może być jakaś lekka rada bo grając w OG muszę być non stop a tu jak nie przeglądarka to blue screen...


Moje podejrzenia to kości ram ;)

No ale szczerze to komp się sprawował bardzo dobrze a jakiś czas temu chodzi tak że aż człowiek ma dość na niego patrzeć 


No i dodam że jak podłaczę drugi dysk to nawet nie dojdzie do ekranu gdzie jest logo windowsa ;/

Youki
komentarz
komentarz

Spakuj pliki z folderu Minidump i wrzuć na jakiś Upload.
xGamer
komentarz
komentarz

http://www.sendspace.com/file/0fg3aa

 

Proszę bardzo :) 

Youki
komentarz
komentarz

Przetestuj pamięci RAM za pomocą programu memtest86+ 

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.