x-kom hosting

Problemy z systemem Vista.

MałyS
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, 

Mam nastepujący problem, wczoraj wieczorem mój brat skanował komputer programem Emisisoft Anti Malware  . Niby wszystko poszło dobrze jendak po ponownym uruchomieniu nic nie działa. Dokładniej Działa kursor myszy:
-Podświetla ikony które wskażę.
-Mogę otworzyc Menu Start
-Nie mogę  uruchomić żadnego z programów.
-Nie otwiera się nic a przy włączeniu panelu sterowania wyświetla komunikat:

 

::(21EC202-3AEA-1069-A2DD-08003B30309D)

Z tym plikiem nie jest skojarzony program umożliwjający wykonanie tej czynnośći. Skojaż odpowiedni program, używając apletu Ustaw skojażenia w panelu sterowania

-Widzę napisy, tak jak powinno być.
-Kiedy uruchamiam programy z Menu start dostaje komunikat, że zostały usuniete lub przeniesione.
-Wszystkie antywirusy nie działają.
Jestem totalnie zielony w sprawie komputerów. Próbowałem przywrócić  ostatnią znaną konfigurację, nie pomogło. Nie wiem co mam dalej robić, Za pomoc z góry dziekuję.

Edytowane przez MałyS

VisteRR
komentarz
komentarz

Proponuję wsunąć płytkę instalacyjną z Windowsem Vista/7 do stacji dysków i uruchomić z niej komputer. Pokaże ci się informacja Boot CD/DVD wtedy klikasz dowolny klawisz. Wybierasz język, klikasz dalej a potem Napraw komputer. Uruchom automatyczną naprawę. To moja propozycja, sam się zbytnio na takich rzeczach nie znam :lol2:

MałyS
komentarz
komentarz

Dzięki za odpowiedź, polecę bratu wykonanie, niech naprawia co zepsuł.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.