x-kom hosting

Jaki system po XP

MuZzzZi
utworzono
utworzono

Witam ! Jaki wybrać system po zakończeniu wsparcia dla XP
Mój komputer ;

AMD Athlon(tm) 64 Processor 3500+
2.21 GHz 1 GB Ram

Adrian93
komentarz
komentarz

Win 7 , stym ze ty nie zainstalujesz win 7 bo masz za malo pamieci ram 

Sapfirion
komentarz
komentarz

z tymi bebechami bym siedzial dalej na Xp ewentualne dokupil ramu i win 7

Adrian93
komentarz
komentarz

minimum 2 gb ramu trzeba dokupic zeby win 7 nie zawieszal sie  itp ;)

bluro
komentarz
komentarz

moim zdaniem siedz na XP.

sam mam ten system i nie narzekam a to,że przestali go wspierać to odrazu świat sie nie zawali.

po prostu z czasem będzie wymierał.

matjag556
komentarz
komentarz

Masz DDR1 czy DDR2 ? I ile slotów na pamieć? 

Za grosze kupisz ram, zainstalujesz WIN7 i będziesz miał stabilnie i szybko pracujący system.

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Co z tego że przestali wspierać ?

Robią wielką hucpę by na siłę ludzi zagonić do kupowania nowych systemów. Jeśli system spełnia twoje wymagania to go zostaw. Jeśli chodzi o Windows 7, to zabierze ci 2 albo 3 razy więcej zaobów i nic już nię będzie ci chodzić tak wydajnie jak do tej pory. Bo twój sprzęt do najnowszych nie należy.

  • Dobra wypowiedź 1
arkadiusz97
komentarz
komentarz

Tak jak pisał MasterYoghourt, system od razu nie stanie się niebezpieczny i jeśli wszystko na nim chodzi nie zmieniaj go. A gdy stanie się przestarzały to polecam Debiana najlepiej z lekkim środowiskiem LXDE (sam z niego korzystam i się świetnie sprawdza).

Igorrodz
komentarz
komentarz

Windows 8.1 najlepszym rozwiązaniem - system ten daje wzrost wydajności względem W7 szczególnie starszemu sprzętowi. W7 daje taki wzrost względem XP więc resztę warto samemu sobie dopowiedzieć.

 

Ja kupiłem oryginalnego Windows 8.1 64-bit PL BOX i jestem ogólnie zadowolony.

Sapfirion
komentarz
komentarz

Igorrodz ma racje ja mimo ze mam win 7 i wole go od win 8 ale żonka ma na lapku i ma tylko 2gb ramu 7 sie troche mulila a win 8 chodzi perfect...mniejsze zuzycie ramu ma win 8.Ale ja osobiscie i tak wole 7 moze kiedys tez kupie win 8 ;-)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.