x-kom hosting

I co teraz ?!?!

Dejvid
utworzono
utworzono

Witam.

Włąśnie dostałem sprzęt od apollo.

I wszystko ładnie podłączam części nowe. Komputer sie uruchamia... ale obraz się nie wyświetla. Wentylatorki się kręcą itp.

Części jakie zamówiłem to GeForce 8600GT Palit sonic+ , Amacrox Warrior 400W, 2x1GB Patriot llk cl 4 PC-800mhz RESZTA jakie miałem to HDD Ata 100 , nagrywarka , Sempron 3200+, aha jeszcze jedno co kupilem Asus M2N.

No i wiecie co może być powodem?

Coś źle podłączyłem?

Plix piszcie !!

Za zainteresowanie dam + :)

zigi123
komentarz
komentarz

masz zintegrowana karte graficzna czy normalna może coś źle podłączyłes chodzi mi o karte

lesny1993
komentarz
komentarz

Sprawdź połączenie monitora i grafiki czy są do końca podpięte

Zigi123:

Chyba napisał jaki ma konkretny model ;)

Dejvid
komentarz
komentarz

Nie ma zintegrowanej k.graficznej mam tego Sonica+ wersji 256 mb

A chodzi Ci jaką mam płytkę główną dokładnie https://www.apollo.pl/store/show_detail/10/27948

Chciałem dodać, że posiadam monitor, ale to nie robi problemu, bo dali mi specjalną wtyczkę.

zeniTh
komentarz
komentarz

a czy do plyty popodalaczales wszystkie zasilania ?

albo do grafiki ? czy podlaczyles dodatkowe zasilanie ??

mozliwe ze zapomniales o zasilaniu i Ci nie startuje karta ...

Dejvid
komentarz
komentarz

AA.. no mam już, ale pojawił się kolejny problem.nie uruchamia się Windows.Noo to ja biore xp, duszę F8 zaznaczam nagrywarkę moją i u góry miga mi myślnik dolny biały na czarnym tle.Po chwili zaczyna Nagrywarka chodzi i chyba tak 5 minut buczy i nagle wywala jakiś napis :( Co mam teraz zrobić.Plix odpiszcie, bo nie mam kompa od kilku dni i wariuje.

Będę dawał plusiki :)

Z góry thx za odpowiedzi

falcon1984
komentarz
komentarz

Wejdź do Biosu i daj tym Patriotom jakieś większe napięcie bo możliwe że im voltów brakuje. Max chyba 1,95V ustawić się da na Asus M2N.

Edit: Ty mam nadzieję, nei próbujesz uruchomić Windowsa z dysku z poprzedniego kompa ?

Dejvid
komentarz
komentarz

Nom podłączyłem tamten dysk, a co ?

Ustawie tam napięcie dla tych patriotów i zobacze czy się da go sformatować.

falcon1984
komentarz
komentarz
Nom podłączyłem tamten dysk, a co ?

Ustawie tam napięcie dla tych patriotów i zobacze czy się da go sformatować.

No to zrób mu formata i na nowo Windowsa instaluj. Sam system po zmianie całego kompa, gdy tylko dysk jest stary nie ruszy... :)

A Patrioty to przy okazji też ustaw na maxa czyli pewnie 1,95V :)

Gość
komentarz
komentarz

Facon z ust mi to wyjesles :))

Dejvid
komentarz
komentarz

Nom maksymalne napięcie to 1.9. Dałem takie i problem dalej jest . Nie mogę go nadal sformatować a ten napis co mi wyskakuje to :

Reboot and Select proper Boot device or Insert Boot Media in Selected Boot device and press a key

Nie mam zielonego pojęcia.

falcon1984
komentarz
komentarz

Ustawiłeś w Biosie kolejność bootowania ?

Najpierw CD/DVD, potem HDD ...

Dejvid
komentarz
komentarz

Ustawiłem w biosie w boot device 1st- CD/DVD 2nd- Hard Drive 3th- 1st floppy driver czy jakoś tak.

Dobrze to zrobiłem?

falcon1984
komentarz
komentarz

Ustaw:

1st: Floopy

2nd: CD/DVD

3rd: HDD

Dejvid
komentarz
komentarz

No i du**. Nadal tak mam. Chciałem dodać, że jak nie dam F8 i nie zaznacze CD/DVD (czyli jakbym normalnie czekał, aby się komputer włączył) też mam tą białą górną kreseczke na czarnym tle.

Miał ktoś z was taki przypadek na Asus M2N?

Vigo
komentarz
komentarz

W Boot menu ustaw najpierw Cd i zainstaluj system poprawnie...

Wg mnie tu leży problem

Dejvid
komentarz
komentarz

Nie no miałem już tak. Słuchajcie to bo na tym asus m2n dali mi jedną taśmę. Podłączam i ... wszystko pieknie słychać ale w biosie nie czyda mi hdd, a jak odłącze DVD nagrywarke(Sata) to czyta mi w biosie hdd(ATA100).Rozumiecie coś z tego?

Plix odpiszcie, bo się już z tym męcze tydzień :(

wojtek1989
komentarz
komentarz

czyli dysk i dvd masz podpięte jedną taśmą ? podłącz dwoma taśmami, jedną taśma dysk i jedną taśmą dvd, też tak miałem i pomogło :P

Sonido
komentarz
komentarz

Jedna taśma do HDD, a druga do DVD i pamiętaj żeby podłączyć je tym ostatnim wtykiem(3 w kolejności licząc od podłączenia taśmy od płyty głównej), bo DVD jak i dysk idą na Master.

Dejvid
komentarz
komentarz

Nom mieliście rację, ale pojawił się kolejny problem już podczas foramtowania (zanim wskoczył do tego formatowania to trochę mineło, a jak się zrobiło to po restarcie nie uruchamiała się instalka i na nowo chciał formatować[jak płytę wyjełem to znów te napisy wywalały co wam pisałem wcześniej]. Zaniosłem do serwisu stwierdzili, że to dysk twardy jest nie do użytku :( w poniedziałek kupie nowy i zobacze jak będzie się sprzęt sprawywał :D

Dzięki za wszelką pomoc.

Pozdrawiam

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.