x-kom hosting

Co to jest PSU ?

lubudubu11
utworzono
utworzono

Szukam i szukam i nie mogę znaleźć. Mam do wyboru obudowę z PSU i bez, różnica jest 20 zł, na tej samej obudowie.

Adrian93
komentarz
komentarz

PSU - Zasilacz ;)

lubudubu11
komentarz
komentarz (edytowane)

PSU - Zasilacz ;)

Tak jak CPU to procesor np ?

 

Boże, kupiłbym obudowę z zasilaczem za 20 zł  :facepalm:

Gość
komentarz
komentarz

To jeszcze się pochwal co to za obudowa

Youki
komentarz
komentarz

Power Supply Unit dokładnie jeśli by Cię to interesowało. 

 

Pochwal się co to kupiłeś.

lubudubu11
komentarz
komentarz

Póki co jeszcze nic nie kupiłem, zastanawiałem się nad zalmanem z9 i z11. Na morele są 2 wesje za 249 i 229 ( ta za 249 to właśnie z PSU). Bardziej podobała mi się z11 dlatego też zadałem pytanie o to PSU, ale jest za wielka 

question_mark.gif Wysokość [cm]
  • 49.8
question_mark.gif Szerokość [cm]
  • 26.0
question_mark.gif Głębokość [cm]
  • 52.5

z9 :

question_mark.gif Wysokość [cm]
  • 46.4
question_mark.gif Szerokość [cm]
  • 20.7
question_mark.gif Głębokość [cm]
  • 50.4

Przede wszystkim szerokościowo 5 cm, z resztą z9 też wyglada całkiem całkiem :). Tylko czytałem, że czasami mają fabrycznie porozpinane kable od włącznika i trzeba samemu zdjąć przedni panel i to zrobić, ale to już mały problem.

Youki
komentarz
komentarz

włącznika

Chodzi Ci o przyciski Power/Reset ? 

lubudubu11
komentarz
komentarz

Chodzi Ci o przyciski Power/Reset ? 

Tak.

Youki
komentarz
komentarz

Przewody te podpinasz pod płyte główną, więc jak mogą być fabrycznie podłączone ? :) 

lubudubu11
komentarz
komentarz

Przewody te podpinasz pod płyte główną, więc jak mogą być fabrycznie podłączone ? :)

Ale czymś muszą iść od samego przycisku przecież ;d Może tam jest coś jeszcze ? Tak ludzie pisali, dokładnie będę wiedział jak dostane pudło.

Youki
komentarz
komentarz

Będziesz miał tylko przewód, który podłączasz pod płyte główną i tyle.

lubudubu11
komentarz
komentarz (edytowane)

Co będzie to będzie :) Ogólnie masz może te kody na darmowe składanie i wysyłkę?

Youki
komentarz
komentarz

O to Ci chodzi ? 

 

 

 

Polecamy zakup sprzętu komputerowego w sklepie internetowym Morele.net. Każdy użytkownik ForumPC.pl do zamówienia powyżej 1500 zł otrzyma usługę złożenia zestawu komputerowego lub kartę sieciową za 1 zł oraz wysyłkę gratis. Aby skorzystać z promocji należy:
1. Umieścić w koszyku produkty wraz z usługą montażu i w polu „kod promocyjny” wpisać: W3FHN58JFW. Koszty wysyłki oraz cena montażu zostaną zmienione automatycznie.
2. Umieścić w koszyku produkty oraz kartę sieciową i użyć kodu: LP4VT3IVI0

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.