x-kom hosting

Koszyk na stronę

Kremius
utworzono
utworzono

Witam.

Poszukuje gotowego skryptu koszyka sklepu internetowego na stronę. Jest to dla mnie bardzo ważne. Mam w szkole projekt mający na celu zaprojektowanie i stworzenie takiego szablony sklepu internetowego. Ma na nim działać m.in koszyk, ale także menu oferty (z czym sobie jak najbardziej poradzę), i inne takie przykładowe podstrony jak o firmie, kontakt, itp...

 

 

Z góry dzięki za pomoc z tym koszykiem

 

P.S Jeśli mogę prosić także o instrukcję jak zaimplementować ten koszyk na moją stronę byłbym bardzo wdzięczny...

Kremius
komentarz
komentarz

Mam taki skrypy:

<?php
session_start();
include_once('produkty.php');
if( $_POST['wyslij'] && !empty($_POST['imie']) && !empty($_POST['adres']) ){
$zapisz=date('d-h-i')."\n";
$zapisz.='imie: '.$_POST['imie']."\n adres: ".$_POST['adres']."\n zamówienie: \n";
foreach($_SESSION['koszyk'] as $id => $ile){
$zapisz.=$produkty[$id]['nazwa']." ilość: $ile \n";
$cena+=$produkty[$id]['cena']*$ile;
}
$zapisz.='razem: '.$cena.'zł';
file_put_contents(session_id().date('dhis').'.txt',$zapisz);
session_destroy();
header('location: shop.php');
exit;
}
echo "<html><head><meta http-equiv='content-type' content='text/html; charset=utf-8' /></head><body>";
if($_POST['edytuj']==true){
foreach ($_POST as $pr => $ile){
if(is_array($produkty[$pr])){
if($ile=='' or $ile==0){
unset($_SESSION['koszyk'][$pr]);
}else{
$_SESSION['koszyk'][$pr]=(int)$ile;
}
}
} 
}
if(is_array($produkty[$_GET['id']])){
$_SESSION['koszyk'][$_GET['id']]=$_SESSION['koszyk'][$_GET['id']]+1;
}
if($_SESSION['koszyk']==null){
echo 'brak produktów w koszyku<hr/>';
}else{
$cena=0;
echo '<form action="'.$_SERVER['PHP_SELF'].'" method="post">
imie<input type="text" name="imie" value="'.$_POST['imie'].'" />
adres<input type="text" name="adres" value="'.$_POST['adres'].'" />';
foreach($_SESSION['koszyk'] as $id => $ile){
echo $produkty[$id]['nazwa'].'-<input type="text" name="'.$id.'" value="'.$ile.'">';
}
echo '<input type="submit" name="edytuj" value="zapisz zmiany"><input type="submit" name="wyslij" value="wyślij zamówienie"></form>';
}
echo '<table border=1><tr><td>nazwa</td><td>opis</td><td>cena</td><td>opcje</td></tr>';
foreach($produkty as $id => $ar){
echo '<tr><td>'.$ar['nazwa'].'</td><td>'.$ar['opis'].'</td><td>'.$ar['cena'].'</td>
<td><a href="?id='.$id.'">dodaj do koszyka</a></td></tr>';
}
echo '</table></body></html>';
?>

Jak zrobić, aby w tym skrypcie do kliknięciu w przycisk 'dodaj do koszyka' zapisywało się to w liście, przycisk 'złóż zamówienie' wysyłał na podany e-mail listę zamówionych przedmiotów, oraz jak zmienić kolor tła i tekstu w tym skrypcie...

 

 

z góry dzięki za odpowiedź

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.