x-kom hosting

Poszukuję gry i proszę o propozycje użytkowników - Temat Zbiorczy!

Krzaczek11
komentarz
komentarz

Witam

 

Poszukuje jakis fajnych gierek podobnych w stylu GTA (jakies sandboxy) najlepiej z dobrym multi. I jakis fajnych darmowych gierek na steam (o ile sa jeszcze jakies fajne). i oczywiscie propozycje gier jakich polecacie ;P 

  • 2 tygodnie później...

DiMateo
komentarz
komentarz

Sleeping Dogs

  • 1 miesiąc później...
Bish
komentarz
komentarz

Poszukiwane gry pod kooperację na LANa, głównie z zombiakami, najlepiej mięsne szutery. L4D oraz druga część przerobiona, Dead Island wraz z Raptide też przerobione, 7 days to die też. Co do tego?

  • 2 miesiące później...
MasterYoghourt
komentarz
komentarz

musiałem to wrzucić :D

 

–

  • 3 tygodnie później...
rolekwitek
komentarz
komentarz

Dobre gierki w klimacie kosmicznym. Ktoś coś? :)

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Chodzi ci o strategie 4X ? Strzelanki jak Mass Effect, czy może symulatory jak seria "X" ?

  • 3 tygodnie później...
rolekwitek
komentarz
komentarz

Poszukuję gry, w którą grałem milion lat temu: klimat kopalnii (chyba jakiejś "kosmicznej", albo daleko przyszłość), FPS. Pamiętam też, ze było tam coś z zakładnikami. Sorry, za mało dokładny opis, ale wiele więcej nie pamiętam, oprócz tego, że kilka godzin nad nią spędziłem

  • 6 miesięcy później...
Badger20k
komentarz
komentarz

Polecicie jakiś MMo fps? Coś w stylu borderlands tylko z pvp i otwartym światem.

DiMateo
komentarz
komentarz
  • 1 miesiąc później...
diyManiek
komentarz
komentarz

Szukam/kupie pelna wersje starej gry w okręty Battleship Chess.

  • 1 rok później...
Ultras Legia
komentarz
komentarz

Witam. jestem nowy na forum.

Jakie gry pójdą na moim komputerze?

procesor Intel Celeron CPU E1500 2.20Ghz

RAM 2GB

Karta Graficzna Intel G33/G31 Express Chipset Family

Dysk Twardy 160GB

Windows 7 64 bit

  • 7 miesięcy później...
maestrooo
komentarz
komentarz

siemanko. szukam gry z lat 1995-2000 na pc. Gatunek bardziej RPG, jeden bohater, średniowiecze, jakąś choroba zaraza panowała wtedy, gość chodził miał miecz, przeciwnicy na górze paski życia, pamietam jeden rozdział jak był w jaskini i trzeba było przeciwników zabić wahać do siebie. czasy gier baldur Gates herosów itp. Nie sa to gry :

Gorasul: Dziedzictwo Smoka, Neverwinter Nights, Siege of Avalon Divine Divinity Beyond Divnity Frater Well of Souls, oże Lionheart: Legacy of the Crusader

  • 2 miesiące później...
Sławomir
komentarz
komentarz
Dnia 13.07.2017 o 12:33, rolekwitek napisał:

Poszukuję gry, w którą grałem milion lat temu: klimat kopalnii (chyba jakiejś "kosmicznej", albo daleko przyszłość), FPS. Pamiętam też, ze było tam coś z zakładnikami. Sorry, za mało dokładny opis, ale wiele więcej nie pamiętam, oprócz tego, że kilka godzin nad nią spędziłem

Może chodzi ci o Red faction.

  • 1 miesiąc później...
noff
komentarz
komentarz

Cos w stylu heroes?

  • 1 miesiąc później...
Boryyyl
komentarz
komentarz
Dnia 26.01.2008 o 14:14, chmielusek napisał:

Witam,mam ochote pograć w jakąs fajna gre gdzie moge polatac samolotem,wykonac misje itp itd Mógłby mi ktos poraadzic jake są najlepsze:) Oczywiscie dobrze by byo o ladnej grafie:D

minecraft (mody) 

  • 2 miesiące później...
Borsuklesus
komentarz
komentarz

Hej, mam 3 pytania:

 

Czy polecacie jakąś grę platformową na PC (wiem, że to inna bajka niż konsola), ale dzieciaki chcą mnie zamęczyć. Czy jest coś ma PC podobnego do:

Crasha ? Raymana ? Pandemonium itp. ? Gra powinna być w przyjemnej oprawie graficznej (cena gry np. steam) nie gra roli.

 

Co będzie podobnego do RESIDENT EVIL (grałem ostatnio 20 lat temu na PLAY STATION ONE) - oczywiście coś nowszego.

 

Ostatnie pytanie:

Czy obecnie nie ma w sklepie płyt na DVD ? Tylko pobierane np. ze steam ?

 

Zakupiłem wersję DVD EURO TRUCK 2 - edycja roku - ale na płycie ;) był tylko program STEAM, a grę i tak musiałem ściągać z internetu.

 

 

 

Sławomir
komentarz
komentarz

Podobne gry do residenta, obecnie masz odświeżone części 2,3. ”nowa”7.

 

Ogólnie teraz tak to wygląda z wersjami pudełkowymi że zazwyczaj masz tylko kod do steam lub innego tego typu programu, a całą grę pobierasz przez internet.

 

 

 

W platformówki nie gram..

@Borsuklesus w klimacie residenta są jeszcze evil within, Alan wake obecnie mało wymagające sprzętowo tanie gry, z fajnym mrocznym klimatem.

Bartiii95
komentarz
komentarz

Cześć. Przeszedłem kiedyś z dziewczyną "A Way Out", a ona, ogólnie stroniąc od gier komputerowych była zachwycona i chętnie zagrałaby w coś podobnego. Czy znacie podobne tytuły?

Sławomir
komentarz
komentarz

Z takim co-opem to raczej już tylko po sieci.

Jakoś nie mogę sobie dobrać innej gry z takim klimatem.

Bartiii95
komentarz
komentarz

Po sieci też może być, byle coś znaleźć 

  • 10 miesięcy później...
zapcio
komentarz
komentarz

Witam.

 

Poszukuję gry, która będzie bardzo podobna do Dungeon Siege 1/2 pod względem mechaniki (im więcej walczysz np. bronią białą, tym lepszy w tym jesteś itp.) 

Ktoś zna może podobne tytuły? Będę wdzięczny

 

Pozdrawiam

  • 1 rok później...
Black_Kirin
komentarz
komentarz

Hej,

 

poszukuje tytułu starej gry. Z tego co pamiętam była dołączona do jakiejś gazety.

Sama gra to był kosmiczny wyścig, nasz statek mogliśmy wyposażać w różnego typu bronie( pamiętam że było działo plazmowe, CKM, LKM itp.). 

Z biegiem czasu kupowaliśmy lepsze statki i wyposażenie i tak ścigało się na różnych mapach.

 

 

Sławomir
komentarz
komentarz

pewnie jakiś star wars

 

moze to to..

 

 

  • 4 miesiące później...
leelareso
komentarz
komentarz

Witam poszukuję jakiegoś mmo fajnego do pogrania i zastanawiam się nad ESO, gra dalej żyje i warto zacząć czy lepiej szukać czegoś innego.

krzysztoft
komentarz
komentarz

W sumie jak już tutaj jestem, to zapytam.  Hmm, żeby mi pomóc to trzeba mieć z 50 lat :).  Poszukuję gry z dzieciństwa, która została wydana w momencie, gdy jeden z naszych skoczków zaczął odnosić sukcesy (2001 rok).  Gra wyglądała dokładnie jak ta i śmiało mogę napisać, że została ona wręcz wiernie odwzorowana

https://minds.pl/gry/darmowa-gra-skoki-narciarskie-online-adam-malysz---symulator-skokow-narciarskich

 

Tylko, że tamta miała bardzo specyficzny klimat.  Mimo tego, że była uboga w grafikę i wyświetlała się w niewielkim okienku, to grało się w nią wyśmienicie - w każdym razie tak ją zapamiętałem,  bo miałem wtedy max 8 lat:). Gra była wtedy bardzo popularna i grał w nia praktycznie każdy, kto posiadał dostęp do kompa. Ktoś coś?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.