x-kom hosting

Win 7 bsod atikmpag.sys

ntu
utworzono
utworzono

Witam. Problem polega na tym że od jakiegoś miesiąca męczą mnie blue screeny, najpierw były rzadkie ale teraz mogę tylko przeglądać internet bo w grach pogram z 10 min i wywala bs. Z tego co widzę w blue screen viewerze problem polega w sterownikach od mojej karty graficznej tyle że przeinstalowałem je już z 5 razy ( starsze wersje tez instalowałem ). Do tego od nowa zainstalowałem system i nadal jest to samo  :huh: Dodam że te blue screeny są losowe, czasem wywali 1 w ciągu dnia a czasem co 5 minut.

Wyskakują one tylko w grach, na dole dołączam screena z BSV.

Mój sprzęt :

Zasilacz : Corsair 450w ( kupiony z tydzień temu )
Procesor : AMD Athlon II X3 450 3,20 ghz
Ram : 4 gb
System : Windows 7
Karta graficzna : Radeon 7770 HD
Płyta główna : Gigabyte GA-78LMT-S2P

 

Screen:

iSOQCis.jpg

Na bluescreenie jest pokazany plik atikmpag.sys (czy jakoś tak)
 

Youki
komentarz
komentarz

Pokaż temperatury karty graficznej zarówno w spoczynku jak i podczas obciążenia za pomocą programu HWmonitor. 

ntu
komentarz
komentarz

Dziękuje za odpowiedź.

Temperatury w spoczynku:

Mykjhg9.jpg

Temperatury po 10 minutach grania: ( temp karty dochodziła do 50 stopni, screen po wyłączeniu gry więc temperatura trochę spadła. )

mqAScjP.jpg

 

Gość
komentarz
komentarz

najnowsze sterowniki zainstalowane?

ntu
komentarz
komentarz

Instalowałem parę wersji, od razu po zainstalowaniu systemu instalowałem najnowsze i nadal było to samo, potem bawiłem się z innymi i nic.

Gość
komentarz
komentarz

czy występują artefakty?

ntu
komentarz
komentarz

Nie, gry chodzą płynnie bez żadnych zmian w teksturach (nawet w tych lepszych grach)

Youki
komentarz
komentarz

Pokaż mi podczas mocnego obciążenia, nie po wyłączeniu gry,

 

Przykładowo odpal Furmarka na 5 minut i pod koniec testu wykonaj screena.

 

Spakuj mi pliki z folderu Minidump i wrzuć na jakiś upload. 

ntu
komentarz
komentarz

Z chęcią odpaliłbym tego Furmarka ale naczytałem się że pali karty graficzne więc podziękuje :D Temperatura karty graf jest w granicach 50-60 stopni. Do tego mam pytanie, jakoś tak od wczoraj zaczął mi w grze wyskakiwać taki szary, poziomy pasek i od razu znikał, po włączeniu w grze synchronizacji pionowej przestał się pokazywać, ktoś wie o co może chodzić? ;x

Minidump:

https://mega.co.nz/#!1MQhzSpb!NdrQk3NQ2h8sHpmlpFwVZBizF2C_1IVW071yYnYnLfc

 

Youki
komentarz
komentarz

To OCCT w zakładce GPU. :)

ntu
komentarz
komentarz

Sorki ale nie zamierzam bawić się takimi programami, bo na nową kartę bym sobie trochę poczekał  ^_^

Gość
komentarz
komentarz

to z herbaty ci nie powiemy co jest nie tak a w serwisie robia dokładnie to samo (mam na myśli testy nie herbate)


spróbuj obniżyć taktowanie rdzenia na grafice , aczkolwiek wiele wskazuje na wadliwa grafikę ,

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.