x-kom hosting

Jaki jest najlepszy monitor do gier ?

SleepWell
utworzono
utworzono

jak w temacie i dlaczego...??

Pablo128
komentarz
komentarz

Lepszy chyba jest panoramiczny. Taka moda!

Poza tym masz szersze pole widzenia, tak jak w rzeczywistości.

Black_Tiger
komentarz
komentarz

Zalezy od gier.

Niektore jeszcze maja problemy z widescreen.

snip91
komentarz
komentarz

Panorama jest lepsza raczej do filmów. Do gier brałbym 4:3. W starszych grach na panoramie rozciąga ci obraz i głupio to wygląda albo masz czarne paski po bokach. W nowszych grach już tego problemu raczej nie ma, bo są odpowiednie rozdzielczości.

Lewy12
komentarz
komentarz

Ja bym brał 4:3 gry lepiej wygładają ,a na ponoramicznych obraz jest rościągniety.

Lipton
komentarz
komentarz

Panoramiczny sto razy. Zdecydowanie Pole widzenia jest lepsze w panoramie

rafalov
komentarz
komentarz

Tylko panoramiczny.Są to świetne monitory po film ale również pod gry sam używam 22 calowego:)I polecam z czystym sumieniem.

Deadhorse
komentarz
komentarz

a co z rozdziałkami nieHD'wskimi ? ponoć obraz dziwnie wygląda...

Lipton
komentarz
komentarz

ja mam z HD Ready i mam problem bo tylko rozdzielczosc moge ustawic 1024x768 ale na szczescie od 4 lat cały czas na niej siedze. Jak ustawiam na Hd-owska to mi pisze ze jest niedostepna do trybu PC

SleepWell
komentarz
komentarz
W nowszych grach już tego problemu raczej nie ma, bo są odpowiednie rozdzielczości.

hmmm... jak byłem ostatnio w media eXpert to były rózne monitory prezentowany, ale na każdym byłą wyświetlana gra Wiedźmin... w przypadku monitorów wide obraz był zauważalnie rozciągnięty.... czy mogło to wynikać ze źle ustawionej rozdzielczości (nie panoramicznej) ? bo wydaje mi się, że wszystkie monitory wyświetlały obraz z jednego komputera (hmmm?)

aha no i mam jeszcze pytanie odnośnie rozdzielczości:czy jeżeli chcę grac na bardzo wysokiej rozdzielczości np 1600:1xxx ale mój monitor obsługuje max 1280x1024 to będę mógł ustawić taką rozdziałkę w grze ?? czy rozdzielczość w grach nie jest uzależniona od maksymalnej rozdzielczości monitora ?

Lipton
komentarz
komentarz

to zalezy od karty graficznej

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.