x-kom hosting

[Rozwiązany]Giełda

martin6230i
utworzono
utworzono

Mam propozycje dla naszego forum. Proponuje je rozbudować o 2 kolejne działy. Pierwszy z nich miał by dotyczyć sprzedaży oraz kupna podzespołów komputerowych i całych komputerów. Mógł by się nazywać np: GIEŁDA. Chciał bym stworzyć taki dział, gdyż zauważyłem iż mógł by się przydać na forum. Drugie nowe forum miało by dotyczyć naszych opinii. Mianowicie miało by wyglądać to tak, że nazwą tematu miała by być nazwa podzespołu. W takim temacie użytkownicy mogli by się wypowiedzieć na temat tego "urządzenia". Posiadacze poszczególnych podzespołów mogli by się wymieniać doświadczeniami oraz opiniami o danym produkcie. Np: temat: Intel Core e4600 2,5ghz, w takim temacie potencjalny użytkownik mógł by napisać: jestem użytkownikiem tego procesora, bardzo dobrze się kręci, nie zauważyłem żadnych wad, zachęcam do zakupu. Oczywiście wypowiedzi były by dłuższe. Znaleźć produkt którego szukamy nie będzie trudno, wystarczy użyć opcji "szukaj". Jeżeli moderatorom spodoba się ten pomysł, bardzo dobrze aby został on "wtłoczony" w rzeczywistość". Jeżeli była by taka potrzeba mogę pomóc w prowadzeniu takiego forum, zgłaszam swoją kandydaturę ;D

Zarov
komentarz
komentarz
Mam propozycje dla naszego forum. Proponuje je rozbudować o 2 kolejne działy. Pierwszy z nich miał by dotyczyć sprzedaży oraz kupna podzespołów komputerowych i całych komputerów. Mógł by się nazywać np: GIEŁDA

To jest forum komputerowe a nie serwis a'la Allegro. Forum by musiało w jakiś sposób pośredniczyć pomiędzy "aukcjami" a tego nikt nie będzie robić.

Coś bardzo pali Ci się do kolorku na forum, a to oddala to.

martin6230i
komentarz
komentarz
To jest forum komputerowe a nie serwis a'la Allegro. Forum by musiało w jakiś sposób pośredniczyć pomiędzy "aukcjami" a tego nikt nie będzie robić.

Coś bardzo pali Ci się do kolorku na forum, a to oddala to.

Zarov, myślisz że pali mi się do kolorku? mylisz się. kolorek jest mi zbędny, i zaznaczam że nie zależy mi na nim. Chodzi mi o to aby znaleźć dla siebie jakieś pożyteczna zajęcie, jakieś miejsce dla mnnie. na forum pomagam, ale tak ogólnie, szukam czegoś konkretnego. Jeżeli odebrałeś to w ten sposób to sory, mylisz się

Zarov
komentarz
komentarz

Z giełdy nic nie będzie. Jak nie wiesz co robić to możesz popisać poradniki.

Myślę że sprawa wyjaśniona.

bartek
komentarz
komentarz

Dział giełda nie jest wcale takim złym pomysłem. Widziałem to na jakimś forum o konsolach i forum wcale nie pośredniczyło w handlu. Jeden użytkownik pisał: mam na sprzedanie xxx, podawał maila czy nr kom. i tak to wyglądało. Można zrobić sonde, może innym użytkownikom się to spodoba. Jeden głos na nie i temat zamknięty?

Przemek
komentarz
komentarz

Niestety ale Administracja nie chce miec pozniej problemow z niezakonczonymi transakcjami miedzy uzytkownikami.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.