x-kom hosting

Bluescreen win 8 nvlddmkm.sys

Daarass
utworzono
utworzono

Witam zacznę od tego ze jestem tu nowy i jest to mój pierwszy założony temat na tej stronie.

Moj problem polega na tym że kiedy włączam gre typu Batman Arkham Origins po niecałych 10 minutach wyskakuje mi blueescreen a kiedy gram w gre np. Football Manager 2014 tak sie nie dzieje. Próbowałem wielu sposobów ale nic niepomaga i dlatego zwracam sie do was z prośbą o pomoc.Pozdrawiam i prosze o pomoc.

Youki
komentarz
komentarz

Zacznij od podania pełnej konifguracji Twojego PC wraz z marką i mocą zasilacza.

 

Sprawdz temperatury karty graficznej zarówno w spoczynku jak i podczas obciążenia.

 

Sterowniki do karty graficznej są aktualne ?

Daarass
komentarz
komentarz (edytowane)

Sterowniki do karty są najnowsze temperatura tez jest normalna;/

Jest Notebook Asus X53SD

Windows 8 Pro

Ram 4Gb

Procesor i7 2.20 Ghz

Karta Graficzna Nvidia Geoforce 610M 2Gb+ Zintegrowana karta graficzna intel HD 300

jesli mam cos jeszcze wypisac prosze napisac.

Youki
komentarz
komentarz

jest normalna;/
Tzn ?

 

Pokaż mi temperaturę karty graficznej po 5 minutach w Furmarku.

Daarass
komentarz
komentarz (edytowane)

Temperatura wyniosła od 51C do 100 i wsykoczył Bluescreen trawało to mniej wiecej 4:48.

Youki
komentarz
komentarz

Kiedy ostatni raz laptop był czyszczony ?

Daarass
komentarz
komentarz

hmmm we wrześniu 

Youki
komentarz
komentarz

Pasta termoprzewodząca była kiedyś wymieniana w ogóle ?

Daarass
komentarz
komentarz

Dałem komputer na przegląd do informatyka wystarczyło dmuchnąć sprężonym powietrzem teamt do zamkniecia dzieki z gory za pomoc ;) !! 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.