x-kom hosting

Zrywane połączenie internetowe Windows 8 ASUS R510C

monika93
utworzono
utworzono

Witam,

od kilku dni jestem posiadaczką komputera ASUS R510C. Co kilka sekund zrywa mi połączenie internetowe. Karta sieciowa to Mediatek MT7630E.. proszę o pomoc.

politolog
komentarz
komentarz

Jaki masz modem /router ? Jaki system jest w tym laptopie . Pojawia się ciągłe pobieranie adresu sieciowego ?

monika93
komentarz
komentarz

 ROUTER TP-LINK TD-W8950ND, windows 8, a jak sprawdzić pobieranie adresu sieciowego?

politolog
komentarz
komentarz

http://www.youtube.com/watch?v=1LrC7jHzzr8 . Zrób to na początek , nie zapomnij zaznaczyć , żeby połączenie WIFI było  automatycznie . Gdy będzie ciągłe pobieranie adresu sieciowego na twojej sieci bezprzewodowej , będzie zaznaczony żółty trójkąt lub wykrzyknik .Zaobserwuj czy twoja sieć WIFI jest ciągle widoczna czy też znika .

monika93
komentarz
komentarz

Pojawia się zolty trojkat z wykrzyknikiem. Siec jest ciągle widoczna ;)


często rozłącza mnie przy pobieraniu plików .


nie pojawia się już żaden trojkat siec jest widoczna ciagle tylko rozlacza mnie co pare chwil.

masterdam
komentarz
komentarz

Witam, trafiłem na ten temat w potrzebie. Po znalezieniu rozwiązania, pozwoliłem sobie zarejestrować konto, aby podpowiedzieć jak to naprawić.

 

W konfiguracji karty sieciowej należy wyłączyć opcję pozwalającą na wyłączanie wi-fi z powodu problemu zasilania. Coś w tylu "Pozwól komputerowi wyłączyć to urządzenie ... z powodu zasilania ble ble"

 

Asusa R510C kupiłem dzisiaj i trochę się naszukałem, aby rozwiązać problem z ciągłym rozłączaniem wi-fi. Wyłączenie wspomnianej opcji w konfiguracji karty sieciowej (bezprzewodowej) pomogło. 

 

Przepraszam za brak zrzutów ;) ale powiem szczerze, nie chciało mi się. Pozdro

  • 1 miesiąc później...
kacper1996
komentarz
komentarz

Witam też mam ten problem i ten sam model laptopa i windows 8 ,ktoś mi pomoże to skonfigurować zeby mi nie rozłączało ?

  • 7 miesięcy później...
darden
komentarz
komentarz

Rozwiazanie to:

wejdź w karty sieciowe , właściwości sterownika i tam jest aktualizuj i przywróć poprzednią wersje sterownika, przywracamy poprzednią wersje i śmiga przynajmniej u mnie to zadziałało a problem był taki sam właśnie po aktualizacji

  • 8 miesięcy później...
mati1325
komentarz
komentarz

Witam,

Rozwiązanie problemu jest bardzo proste, wystarczy sprawdzić daty dodania sterowników na supporcie asusa i można zobaczyć prostą zależność, sterowniki dla windowsa 8.1 są starsze niż dla windowsa 8 ( sterowniki wifi ). Posiadając system Windows 8.1 wystarczy pobrać i zainstalować sterowniki dla Windowsa 8.

http://www.asus.com/support/Download/3/518/0/4/36/

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.