x-kom hosting

Wycena strony na Facebooku

BoroPP
utworzono
utworzono

Siema, mam własną stronkę utworzoną na facebooku która jest głównie o Motocyklach oraz o św.Malinie(Mateusz Łukaszek) jej nazwa to ,,Malina i Dwa Kółka,, jeżeli chciałbym ją sprzedać to jest coś w ogóle warta?

PS. Nie wiedziałem w jakim dziale o to napisać. [attachment=30601:Statystyki.png]

  • 4 tygodnie później...

Shell85
komentarz
komentarz

W zależności jacy są fani, ale nie więcej niż 50-100 pln.

darek0811
komentarz
komentarz

Ilość fanów nie jest duża, na dzień dzisiejszy jest masa takich FP. Myślę, że weźmiesz za niego ok 80-100zł.

  • 3 miesiące później...
piotrek.jpg
komentarz
komentarz

jednak troche wiecej. bo jesli mialbys strone np. beka z czegos tam. albo smieszne zdjecia itp.  Tutaj masz strone tematyczna. wiec mozesz zarabiac np polecajac link do czesci motorowych na allegro

  • 2 tygodnie później...
rokko
komentarz
komentarz

Można mieć mało fanów a duże zaangażowanie i odwrotnie, dużo fanów i bardzo niskie zaangażowanie. Zależy jak zdobywałeś ich, jesli z łapanki jak leci to nie są oni warci wiele. Ja bym za 100zł takiego jak Twój FP nie sprzedawał.

  • 1 miesiąc później...
Youghtely
komentarz
komentarz

Cięzko sprzedać fp z taka mała ilością fanow. przy odpowiediej promocji taka ilosc mozna uzyskac w jeden dzien nawet nie caly...

  • 3 miesiące później...
Artel
komentarz
komentarz

te nowe polubienia strony za naturalnie to nie wyglądają. Generlanie FP lepiej trzymać lub proponować współpracę firmom z branży motoryzacyjnej(wg Twojego przypadku).

rokko
komentarz
komentarz

Twój FP ma potencjał i można na nim zarobić (nie mówię o jego sprzedaży). Proponowanie współpracy firmom jest dobrym pomysłem, ale "sprzedawanie reklamy" bezpośrednio na FP jest niezgodne z regulaminem Facebooka, ale można zrobić to pośrednio tyle, że to wymaga dodatkowego zaangażowania. Jeśli nie masz czasu na prowadzenie FP to tym bardziej nie będziesz miał czasu na dodatkowe zabiegi.

brygida66
komentarz
komentarz

Raczej bardziej 50zł, niż te 100... ale ja na Twoim miejsu spróbowałbym go rozwinąć bardziej ...

  • 2 tygodnie później...
barteksz77
komentarz
komentarz

Jest warta tyle ile ktoś będzie chciał za nia zapłacić. Koło 100zł myślę. Sprubuj umieścić jakąś reklamę z PP i zobacz czy ktoś coś kupi.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.