x-kom hosting

Internet w tablecie

Gość
utworzono
utworzono

Cześć jestem zielony w sprawach internetu w tablecie ale bez wifi wiem że można przez 3G i to niby jest tak że wkładamy kartę sim do tabletu . Jeśli źle coś ogarnąłem z tym 3G to mi możecie to wytłumaczyć. Ale chodzi mi oto czy 300MB internetu w tablecie to dużo ? Zauważałem że są takie oferty z rożnych sieci. W domu mam wifi to o internet się nie martwię a po za domem to już problem więc chciał bym przez 3G :)

jnocctcop
komentarz
komentarz

Ja mam na smartfonie 100mb i od 2 tygodni nie wykorzystałem jeszcze a korzystam codziennie na zajęciach

Gość
komentarz
komentarz

Ja mam na smartfonie 100mb i od 2 tygodni nie wykorzystałem jeszcze a korzystam codziennie na zajęciach

 

Czyli w zasadzie 300MB to dużo ;d

Igorrodz
komentarz
komentarz

Zależy do czego. Ja w smartfonie mam 200MB w abo + 50MB + dodatkowego pakietu i zazwyczaj około 20-go każdego miesiąca już wykorzystane - a tylko przeglądam internet, piszę na forach i FB oraz sprawdzam pocztę. Filmików YT nawet nie ruszam. Moim zdaniem sensowne minimum to na dzisiaj jest 1GB / miesiąc.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.