x-kom hosting

Jak podkrecic ?

skok
utworzono
utworzono

Jak mam podkrecic procka Sempron 2600+ (1,6) zasilacz 400W , płyta główna GA-K8U Gigabyte,

Powiedzcie mi wszytko po koleji.. (najlepiej z Screenami ) :D

Lecz udało mi sie go podkrecic do 1,7 ale przy właczniu i ukazaniu sie pulpitu walna mi resa :/

co mnam zrobic ???

jest to 2 PC :D

Black_Tiger
komentarz
komentarz

Z Sempronem bedzie problem, czy to sie wogole oplaca ?

Sorry za szczerosc... :)

skok
komentarz
komentarz

Mi tam nie zalezy na jakies tam Zajebi!@#$ prędkosci ja rtylko chce zobaczyc ile on moze pujsc .. :D

Najwyzaej sie zjara :D

ale przy 1,7 sie nie chce wlaczy :D a jak sie wlaczy to po 6 sec resa robi :D

A i mam 2x 256 ram kingston :D DDR400

Lewy12
komentarz
komentarz

Zmiejsz taktowanie ramu na 333Mhz zwiększ napiećie na procka i wtedy kręć.

skok
komentarz
komentarz

gdzie mam dokladnie mam zmiejszyc taktowanie ramu???

Gość
komentarz
komentarz

znajdz cos takiego jak 'dram configuration'. Jeżeli nie mozesz znalesc, nacisnij ctrl + f1 gdy jetes w biosie to pojawi ci sie dodatkowa zakladka. Zwieksz timingi pamieci jezeli myslisz o podkrecaniu semprona. A tak pozatym polecam poradnik podkrecania semprona ktory jest na egielda.com.pl

skok
komentarz
komentarz

dziexmoze mi ktos krok po kroku wytlumaczyc jak go podkrecic w biosie...od czego zaczac o ile itd...z gory dziex...

Gość
komentarz
komentarz
Jak mam podkrecic procka Sempron 2600+ (1,6) zasilacz 400W , płyta główna GA-K8U Gigabyte,

Powiedzcie mi wszytko po koleji.. (najlepiej z Screenami ) :D

Lecz udało mi sie go podkrecic do 1,7 ale przy właczniu i ukazaniu sie pulpitu walna mi resa :/

co mnam zrobic ???

jest to 2 PC :D

najlepiej programem powerstrip 3

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.