x-kom hosting

Marketing szeptany

Mateusz2812
utworzono
utworzono

Siemanko

 

Jakie znacie dobre sposoby na reklamę szeptaną? Muszę posegregować sobie wiedzę w tym temacie a i coś nowego może podpowiecie :)

Asesor
komentarz
komentarz

Ja mam tylko jedną prośbę. Jak będziesz "szeptał" na jakichś forach to nie zakładaj tematów typu "Jakie polecacie...(tu cokolwiek)" i nie odpisuj po minucie od razu innym kontem założonym w tym samym czasie i mającym równiez ilość postów 1, że polecasz to i to, bo jest spoko i fajne. Wygląda to żałośnie i od razu wiadomo o co chodzi. :)

Mateusz2812
komentarz
komentarz

hmm a czy ja coś takiego tu zrobiłem? :) administrator strony może ocenić, bo ma odpowiednie narzędzia i zobaczy, że mam tu tylko jedno konto i pisze tylko z tego konta :)

Asesor
komentarz
komentarz

Ale broń Boże nie chodziło mi o Ciebie :) Chciałem tylko zwrócić uwagę na fakt, że różni "specjaliści" stosują marketing szeptany w tak beznadziejny sposób, że przynosi on skutek odwrotny do zamierzonego :)

Mateusz2812
komentarz
komentarz

rozumiem :) nie no ja nie chce nic na sile robic :) 

  • 1 miesiąc później...
mtsziom
komentarz
komentarz

Asesor to o czym mówisz to marketing "szemrany" a nie szeptany  :cisza:

robbek
komentarz
komentarz

A co tu można powiedzieć o szeptance - była, jest i będzie. Dzielę ją na taką agresywną z linkami oraz wyrachowaną bez linków.

  • 4 tygodnie później...
Stanleyek
komentarz
komentarz

Szeptana wymaga dużo czasu, a żeby była dobra potrzebne jest jeszcze zaufanie użytkowników tak więc nie licz, że zrobisz to z dnia na dzień. Nie szeptaj odrazu! :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.