x-kom hosting

Your Site Has Been Hacked By D3Ni4L

capslo
utworzono
utworzono (edytowane)

Taki komunikat pojawił mi się na nic nie wartym forum.Znajdowało się na serwerze kolegi w domu do którego nie ma juz dostępu .Opisze co zrobiłem .Chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość odzyskania postów itp 

azjany.pl 

-Skopiowałem stronę i baze danych 
-Czekam na hosting i chciałem przenieść narzazie na darmowy 000webhosting 
-domenę mam na ovh 
-zmieniłem dns 
-Wgrałem świeżego przemka 
-Cpanelu otworzyłem nową bazę 
-zalogowałem sie do phpmyadmin usunąłem ta nową bazę i zaimportowałem stara (wszystko bez błędów) 
-w confi.php wpisałem nowe dane bazy danych i wgrałem na server 
-Zdarzyłem odwiedzić forum zobaczyłem że pisze brak forów 
-I 000webhosting zablokował mnie z powodu wolno działającej bazy danych icon_sad.gif 
-To udałem się na cba 
-powtórzyłem czynność i kurcze nadal zablokowane przez web hosting i nie mogę nic zrobić

  • 2 tygodnie później...

hosting www
komentarz
komentarz

Zaktualizowałeś po instalacji "najnowszej" wersji odpowiednie pliki ?

Te wątki będą pomocne:

phpbbmods.pl/forum/3-poprawka-dotyczaca-komunikatu-brak-forow-vt405.htm

przemo.org/phpBB2/forum/viewtopic.php?t=149692&postdays=0&postorder=asc&start=30

 

btw. po co się zarzynać się i serwery tym leciwym skryptem (nie dziwi blokada w 000w) ? Uruchom dowolny, nowocześniejszy skrypt (chociażby mybb) i zaimportuj dane ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.