x-kom hosting

Podkrecanie

piotrek_94
utworzono
utworzono

Witam :rolleyes:

MAm do was pytanie zamierzam kupic takie czesci

ASUS M2A-VM AMD 690G lub msi k9n neo f-v2 -191

PROCESOR AMD ATHLON 64 X2 4000+ box – 210 zł

OCZ Technology 2x 1GB

GeForce 7300GT Palit 256MB TV & DVI (PCI-E) Sonic - 180

Hitachi DeskStar 7K160 160 GB (SATA II) lub Hitachi DeskStar 7K160 120 GB - 160

Modecom MC-400ATX 2.0 PFC – 150

i teraz moje pytanie jak maksymalnie moge podkrecic procka ale nie tak zeby komputer mi sie zjarał czy chodził jak ruski czol

najlepiej jak by mi ktos napisał w punktach jak top zrobic na jedej i na drugiej płycie albo tylko na jedej wybór nalezy do was

dróga sprawa co bym mógł tam podkrecic oprócz procka

mat159
komentarz
komentarz

W Sieci pelno jest poradnikow, bardzo ladnie napisanych, wystarczy poszukac: http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=177

Black_Tiger
komentarz
komentarz

Jezeli jest to rewizja B6 (najlepsza) i rdzen SanDiego

to pojdzie z chlodzenie powietrznym na 2.8-2.9 Ghz.

Tez mialem kiedys taki i wciaz jeszcze pracuje w moim serwerze.... :)

Don Corleon
komentarz
komentarz

za podkręcanie kompa lepiej sie nie bierz, możesz sobie tylko zaszkodzić :):)

mat159
komentarz
komentarz
za podkręcanie kompa lepiej sie nie bierz, możesz sobie tylko zaszkodzić

Jesli nie bedzie robil glupot typu "podkrecanie FSB o 100MHz" tylko wszystko zgodnie z zaleceniami poradnikow, to prawdopodobienstwo uszkodzenia bedzie minimalne, a osiagniete korzysci wymierne.

piotrek_94
komentarz
komentarz

mi wystarczy tylko do 2,5 pozatym az takim debilem nie jestem zeby podkrecic o 100 fsh przeciez tego to nawet ciekły azot ie zniesie

mat159
komentarz
komentarz
tego to nawet ciekły azot ie zniesie

U mnie znioslo, bez problemow mialem 9 x 300MHz bez azotu :P a pierwotnie bylo 9,5 x 200MHz.

Dyni@
komentarz
komentarz
mi wystarczy tylko do 2,5 pozatym az takim debilem nie jestem zeby podkrecic o 100 fsh przeciez tego to nawet ciekły azot ie zniesie

... nie chodzi o podkręcanie FSB o 100, tylko o robienie tego za jednym razem, możesz podkręcić o 100, tylko robiąc to o 5-10MHz i patrząc na rezultaty, jak zrobisz to naraz i procek tego nie udźwignie to możesz mieć problem ...

piotrek_94
komentarz
komentarz

wiem ze stopniwo bo inaczej procek by sie spalił chodzi mi co trzeba w biosie zmieniac itd wiem ze trzeba sprawdzac wyniki z super Ip czy jakos tak i cpu jakos tak tylko nei wiem jaki odczyt jest okjakie jest ryzyko ze cos zjaram albo utraty gwaracji??

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.