x-kom hosting

[IP.Board] Możliwość edycji moderatorów...

m0czyn
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam! Mam problem i pytanie w jednym, ponieważ posiadam forum gildijne na silniku IP.Board 3.4.5 i od kilku dni głowię się jak nadać na siebie możliwość edycji innych administratorów ?

Głównie chodzi mi o to, żebym tylko i wyłącznie ja jako owner forum posiadał takie uprawnienia .

 

Może dokładniej opisze swój problem..

 

Jestem głównym administratorem forum, jednakże nie zostało ono założone przeze mnie ( założycielem jest znajomy, były 'przywódca' gildii, ale problem w tym, że od ponad miesiące jest nieaktywny ), ja posiadam jedynie rangę administratora nadaną przez właśnie tego znajomego i przy próbie edycji moderatora ( który posiada pełny dostęp do acp oraz jest super modem ) wyskakuje mi takie info: Nie masz uprawnień aby edytować administratora

 

Jak już wyżej wspomniałem chodzi mi o nadanie uprawnienia do edycji administratorów tylko na mój profil, nie na całą rangę i też stąd pytanie do Was jak ten problem rozwiązać ?

 

Za pomoc będę bardzo wdzięczny, z góry dziękuję .

 

Pozdrawiam.

m0czyn
komentarz
komentarz

odświeżam temat, proszę pilnie o pomoc .

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.