x-kom hosting

Chcę kupić tablet

Gość
utworzono
utworzono

Cześć chcę kupić tablet więc prosił bym was o pomoc na co zwrócić uwagę podczas kupowania np Ile musi mieć ram by wszytko sprawnie chodziło ? Chcę też mieć internet w tablecie w domu mam wifi więc się nie martwię ale już po za domem jest problem . Czytałem coś o 3G i coś o karcie sim może mi ktoś wyjaśnić jak to jest ? Z góry dziękuje :)

IntelFanBoy
komentarz
komentarz

Powiem Ci tak, dla androida 2gb starcza spokojnie, lecz dla apple i 512mb (teoretycznie) będzie dobrze, a 1gb wystarcza spokojnie bo apple nie posiada prawdziwego multitaskingu więc aplikacje w tle nie działają tak jak na androidzie  :hurra:

 

Tablet to i można Ci podać z górnej pułki, podaj budżet. 

Hoobercik
komentarz
komentarz

Jeżeli chodzi o tablet... Ja posiadam 2 Gb Ramu... Gry chodzą bez zacinki... aplikacje też... Ale uważam że nie ma tabletu który chodził by płynnie... wiele zależy od aplikacji... Tablet jedynie do gier... na przeglądanie internetu nie ma co liczyć... Wszystkie przeglądarki chodzą do de... 

Także bierz więcej niż 2GB... zależy jakie wymiary tabletu ja mam dziesiątkę rozdzielczości... i z chęcią dodałbym mu Ramu...

O sim chodzi o to że możesz sobie kupic internet w plusie czy gdzieś pod postacią karty sim... bądź intenet mobilny... i przełożyć tę kartę do tabletu... czyli tablet z internetem w środku ... o to chodzi... ja mam oddzielny routerek do tableta wielkości małego telefonu... 

lukee8
komentarz
komentarz

 

Tablet to i można Ci podać z górnej pułki, podaj budżet. 

przepraszam z górnej cooo?

IntelFanBoy
komentarz
komentarz

Pułki, z nabojów pułkownika  :cisza:

Polak jestem, powinienem znać swój język :/ 

 

Autor, podaj budżet na tablet

Gość
komentarz
komentarz

Cześć szukam tablet do 550 zł . Chciałbym żeby był w miarę ok tzn. jak będe miał kila gier to żeby się nie zacinał :) Chciałbym też aby miał G-sensor , androida i 3G. Jeżeli możecie to podsyłajcie linki ze sklepów : MediaExpert , MediaMarkt , RtvEuroAgd , Neonet . Jeśli możecie to napiszcie mi jak to wygląda np kupno gier czy aplikacji czy muszę mieć do tego specjalną aplikację ? :)

Gość
komentarz
komentarz

Pułki, z nabojów pułkownika  :cisza:

Polak jestem, powinienem znać swój język :/ 

 

Autor, podaj budżet na tablet

 

 

550

Dżony2
komentarz
komentarz

To ja podam z autopsji. Mam Navroada Nexo 7 3G. Szału nie robi, bo za tą kase trudno żeby robił, ale do neta jest super, a już tym bardziej, jak ktoś korzysta z niego w domu.

Igorrodz
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie ma.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.