x-kom hosting

Tablet do ~1200zł 10cali

gałka1
utworzono
utworzono

witam, 

jaki tablet polecilibyście w okolicach tej ceny (może być troche drożej, może byc taniej). Tablet powinien miec wi-fi i przydalby sie modem 3g. Chodzi mi o tablet 10 cali.

Ryszard0
komentarz
komentarz

Nowy/używany? Android/W8? 

maniekmaproblem
komentarz
komentarz
Tablet LenovoYoga 10 B8000 

fajny model i pojemny akumulator

gałka1
komentarz
komentarz

Nowy/używany? Android/W8? 

 

Chodzi mi o nowy. Nie wiem wlasnie czy zdecydowac sie na android czy na w8... co waszym zdaniem jest lepsze? jakie sa wady i zalety kazdego z nich? Co moge robic na w8 czego nie zrobie na androidzie?

Youki
komentarz
komentarz

Co moge robic na w8

Możesz robić wszystko to co na normalnym komputerze, tylko nie wszystko będzie w komfortowych warunkach i nie na wszystko pozwoli Ci sprzęt.

 

Powiedz do czego będzie Ci służyć,

  • Dobra wypowiedź 1
gałka1
komentarz
komentarz

Można powiedziec ze do wszystkiego;) glownie to internet, przegladanie plikow pdf, word, w jakies gry tez czasami zagram chociaz glownie chodzi mi o oprogramowanie Pokerstars wiec raczej duzych wymagan nie ma, no i czasem jakis film tez sie by sie obejrzało w pociagu;)

Youki
komentarz
komentarz

W takim razie może takie Lenovo z Windows 8, bez 3G.

  • Dobra wypowiedź 1
gałka1
komentarz
komentarz

Ale 3g raczej musi byc bo korzystam z Aero2... Jest wersja tego lenovo z 3g?

Igorrodz
komentarz
komentarz (edytowane)
Jest wersja tego lenovo z 3g?

Jest ale nie spodoba Ci się cena oraz... oraz nie jestem pewny czy posiada wsparcie dla Aero2 (nie każde urządzenie / modem to wspiera) - http://www.ceneo.pl/27445410

 

Ja sugeruję coś z Androidem - sprzęt oparty o ten system nie jest zły a to software ma pełną funkcjonalność. Nie bez kozery urządzenia mobilne z systemem od M$ mają tylko nikły procent rynku w porównaniu z urządzeniami mobilnymi z systemem od Gugla. Zatem - 1200zł, 10 cali i 3G? W tej cenie nie ma lepszego MARKOWEGO tabletu z takim rozmiarem i 3G niż Samsung Galaxy Tab 10.1 3G - http://www.ceneo.pl/25155730 (wspiera Aero2 w 100%).

Edytowane przez Igorrodz
  • Dobra wypowiedź 1
gałka1
komentarz
komentarz

A nie da sie tego lenovo kupic bez klawiatury?

gałka1
komentarz
komentarz

A ten modem pociagnie aero2?

Igorrodz
komentarz
komentarz

O ile spełnia te wymagania to tak -


Urządzenie telekomunikacyjne umożliwiające za pośrednictwem karty SIM korzystanie z Bezpłatnego Dostępu do Internetu to:

  • terminal kategorii 10, obsługujący transmisję danych w technologii HSPA+, w paśmie 900 MHz (pasmo 8)
  • terminal kategorii 3 obsługujący transmisję danych w technologii TD-LTE w paśmie 2600 MHz (pasmo 38) - (szczegóły w Regulaminie).

źródło: http://www.aero2.pl/Bezplatny-Internet/Podstawowe-informacje/Urzadzenia-wspolpracujace

gałka1
komentarz
komentarz

A ten modem spełnia te wymagania?


A jakbym podniosl cene do 1500-1600zl? znajdzie sie cos ciekawszego?

Youki
komentarz
komentarz

A jakbym podniosl cene do 1500-1600zl?

Asus T100 z klawiaturką, ale bez 3G także. 

gałka1
komentarz
komentarz

A z 3g nic sie nie znajdzie?


oplaca sie dokladac do t100?

Igorrodz
komentarz
komentarz

A musi być koniecznie Windows 8 i stacja dokująca? Jeśli wystarczy Android bez stacji to możesz pomyśleć nad Lenovo S6000 3G, Samsung Galaxy Tab 3 10.1 3G czy wreszcie Samsung Galaxy Note 10.1 3G [w tym przypadku raczej przekroczysz budżet]. Do tego, jeśli chcesz, to kup klawiaturę bluetooth.

 

BTW- w osoateczności Sony Xperia Tablet S [wersja z procesorem Tegra 3 i 3G na pokładzie] tudzież Acer Iconia Tab A511 - te dwa są jednak słabo dostępne bo są modelami starszymi.


oplaca sie dokladac do t100?

Moim zdaniem nie - http://www.tabletmaniak.pl/138482/asus-t100-test/

gałka1
komentarz
komentarz

A co myslicie o tym Samsung Galaxy Note 10.1 3G?

Igorrodz
komentarz
komentarz (edytowane)

Procesor graficzny Mali-400MP4, który jest w tym tablecie na dzisiaj jest już za słaby do wymagających gier. Poza tym sprzęt dobry i warty swojej ceny choć... choć ekran z rozdzielczością 1280x800 pikseli nie zachwyca. Plusem są głośniki stereo oraz dedykowany stylus. I tu uwaga - jeśli wykorzystasz go to ok a jeśli nie to trudno, kupiłeś niepotrzebny gadżet. Dodam, że mam Samsunga Galaxy Note 2 i dedykowanego rysika używam sporadycznie.

 

Myślę, ze lepszym wyborem może być Samsung Google Nexus 10 - tablet posiadający czystego Androida w wersji 4.4.2, wspaniały ekran PLS o rozdzielczości 2560x1600 pikseli (300 ppi) [w pozytywnym sensie wypala oczy], bardzo wydajny czterordzeniowy procesor graficzny Mali-T604MP4 oraz 2GB pamięci. No i bateria o pojemności 9000 mAh - pozwala ona naprawdę na wiele.

Edytowane przez Igorrodz
Igorrodz
komentarz
komentarz

W tytule jest ~1200zł a nie ~1900zł a to jednak różnica :E
To nowy model Notka z 2014 a ja mówiłem / pisałem o pierwszej generacji tabletu...

gałka1
komentarz
komentarz

a co myslisz o tej nowej generacji?

Agito.pl
komentarz
komentarz

A może zainteresuje Cię zakup tabletu Tablet Fujitsu Stylistic M532. Posiada on ekran dotykowy o przekątnej 10.1'', procesor Nvidia Tegra 3,wbudowaną pamięć o pojemności 32 GB i 1 GB RAM. Bezprzewodową komunikację umożliwiają moduły WiFi oraz Bluetooth. Zainstalowany system to Android 4.0. (Ice Cream). Urządzenie prezentuje się bardzo dobrze,  ma nowoczesny elegancki design. 

gałka1
komentarz
komentarz
Igorrodz
komentarz
komentarz

A może zainteresuje Cię zakup tabletu Tablet Fujitsu Stylistic M532.

interesowałem się tym tabletem i nawet pisałem do Fujitsu zapytanie o aktualizacje Androida - i co mi opdowiedzieli? Żadnej aktualizacji do Androida 4.4 KitKat nie będzie. Do tego tablet ten ma słabą na dzisiaj Tegrę 3, którą taki Intel Atom zjada ze smakiem na śniadanie - tu już lepiej jakiegoś Taba 3 od Samsunga.

 

A co myslicie o tym?

WIndows 8.1 to ja mam na stacjonarce, na tablecie chcę mieć lekki i mobilny system Android - to myślę.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.