x-kom hosting

Tablet na studia

m@niak
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam,

 

 

chciałbym zaopatrzyć się w sprzęt mobilny, który umożliwi wygodne sporządzanie notatek i uzupełnianie skryptów na bieżąco podczas zajęć. Obecnie mam samsunga galaxy tab 2, który jednak średnio spełnia się w tej roli. Szczerze, spodziewałem się, że jest on warty znacznie więcej, stąd moje pytanei czy kupie coś lepszego niz galaxy tab 2 w przedziale cenowym do 800 zl ? Zamierzam go sprzedać, prawdopodobnie dołożyć i kupić tablet z klawiaturą lub jakas hybryde. Moze wgl warto zainwestowac z netbooka ?

Youki
komentarz
komentarz

Może coś z Windowsem 8 ? Myśle, że tutaj lepiej Ci się sprawdzi, tylko musiałbyś jakąś klawiaturkę dopłącić.

 

Przykładowo http://www.ceneo.pl/27128660

lukee8
komentarz
komentarz

Tablet + klawiatura i tak bedzie mało wygodne bo nie ma zawiasów:) Lepiej netbooka juz

Igorrodz
komentarz
komentarz

wygodne sporządzanie notatek i uzupełnianie skryptów na bieżąco podczas zajęć. Obecnie mam samsunga galaxy tab 2, który jednak średnio spełnia się w tej roli. Szczerze, spodziewałem się, że jest on warty znacznie więcej, stąd moje pytanei czy kupie coś lepszego niz galaxy tab 2 w przedziale cenowym do 800 zl ?

Rozejrzyj się za Samsungiem Galaxy Note. Może uda Ci sie znaleźć albo 8.0 albo 10.1 w tej cenie (raczej używane).

m@niak
komentarz
komentarz

W sumie coraz bardziej jestem przekonany do kupna netbooka, skoro ma mi ten sprzet sluzyc glownei do sporządania notatek. Pisanie bedzie wygodniejsze, a mobilnosc i mozliwosci tableta zachowane.

Igorrodz
komentarz
komentarz

MOżesz  kupić hybrydę np HP Slatebook 2 - w Komputroniku masz tanio. To Tegra 4 a wiec sprzęt bardzo wydajny.

lukee8
komentarz
komentarz

W nim trzeba zmienic stockowa klawiature na jakas z google bo nie ma PL znakow. Ale ogolnie sprzet godny polecenia.

m@niak
komentarz
komentarz

Wydaje mi sie ze sa dostepne aplikacje, które umozliwiaja wpisywanie polskich znakow. Moglibyscie przeanalizowac oferte http://allegro.pl/hybryda-notebook-hp-slatebook-10-h000sw-x2-32gb-i4080650657.html , dlaczego rozni sie ponad 200 zl od pozostalych ?

 

Z jednej strony wygoda tabletu przy wszelkich innych czynnosciach niz pisanie jest nie do przecenienia, jednak jesli ma byc sprzet stosowany jako notatnik, chyba wygodniej zwrocic sie bedzie do netbooka. Z hybryd polecany jest transformer, ale koszt to o wiele za duzo

lukee8
komentarz
komentarz

Wydaje mi sie ze sa dostepne aplikacje, które umozliwiaja wpisywanie polskich znakow.

Przeciez napisałem ze musiałbys uzyc jakas z Googla.. -.-

Igorrodz
komentarz
komentarz (edytowane)

@UP

Gościu chyba żartujesz! Tego, co doradzasz nie da się kupić

w przedziale cenowym do 800 zl

szczególnie z Twojego sklepu!

http://www.agito.pl/S/komputery.2/sort.popularity_desc/ultrabook%20acer%20aspire%20v5-132p?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_term=acer%20aspire%20v5-132p&utm_content=28225377152&utm_campaign=laptopy-linie&gclid=CJWO6P20s70CFTCWtAodxgsA9g

Czytaj, co autor pisze i czego chce oraz w jakim budżecie - można go co prawda lekko nagiąć ale nie o ponad +1000zł :zly:

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.