x-kom hosting

Nowy program do zmiany tekstur

AdamSavagePL
utworzono
utworzono

Witam!
Można powiedzieć, że jestem już nieco "wtajemniczony" jeżeli chodzi o zmianę tekstur - już potrafię sobie coś ciekawego wykombinować. Aktualnie pracuję w TexModzie i Gimpie (TM jedynie służy do pobrania oryginalnej tekstury np. w bmp, zbudowanie nowej oraz włączenie gry z podmienioną teksturą). Program ma ważną cechę, bo jak chcę to gram ze swoimi teksturami, ale zawsze mogę grać normalnie, co jest bardzo wygodne. Niestety program też ma straszną wadę - gra musi być uruchamiana bezpośrednio przez plik (.exe>gra), a nie pośrednio (np. ACII: .exe>Uplay>gra) co niestety zmniejsza zasięg działania. Znacie może jakieś inne programy do tekstur, które tej wady nie mają?

leggo
komentarz
komentarz

A czy w takim przypadku nie zadziała zmiana nazwy programu?

Tzn.: wstawiasz texmoda w miejsce, w którym znajduje się exe gry i zmieniasz jego nazwę na ACII.exe. Wtedy Uplay chcąc uruchomić grę, uruchomi texmoda, a ty przez texmoda uruchomisz już właściwą grę (oczywiście wcześniej musisz zmienić nazwę właściwego pliku gry).

 

W przypadku Steam-a takie rozwiązanie się sprawdza.

AdamSavagePL
komentarz
komentarz

Dobra, zobaczę czy to działa.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.