x-kom hosting

!flash palyer 9 POMOCY!

crooch
utworzono
utworzono

Czasem w necie wyskakuja mi okienka, że muszę zainstalowac flash playera 9 żeby cos otworzyć. Ok, instaluję z oficjalnej strony, ale dalej nic. Trzeba coś w opcjach internetowych odchaczyć...? Ale jakieś 2 miesiące wcześniej strony we flashu spokojnie mi się otwierały.

Dafi_biker
komentarz
komentarz

tez miałem ten problem. zainstalowałem flash player z tąd: http://www.programosy.pl/program,flash-player.html (po tym filmy z youtube, się jeszcze nie uruchamiały), a potem ze strony adobe i jest wszystko ok.

crooch
komentarz
komentarz

Zrobiłam jak napisałeś, ale dalej nic. Teoretycznie wszystko powinno chodzić bo wyświetla mi się komunikat ze strony adobe, że Version 9,0,115,0 installed successfully. Ehh, nie mam pojęcia w czym problem. Dziwne jest też to, że z 1,5 miesiąca temu flash bez problemu mi działał.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.