x-kom hosting

[Sprzęt] Smartfon Amazon'a - co o tym sądzicie?

BartłomiejG
utworzono
utworzono (edytowane)

Witajcie!

 

Niedawno na zagranicznych portalach ukazała się wiadomość o rychłej premierze smartfonu od firmy Amazon.

Temat ten opisałem tutaj: http://ntgeek.pl/news/smartfon-amazon-kindle-premiera-juz-miesiecy/ - serdecznie zapraszam.

Podzielcie się swoimi opiniami co do "słuchawki" od Amazon'a. :)

 

Igorrodz
komentarz
komentarz

6 kamer do obsługi gestami? Ubuntu Mobile można obsługiwać gestami bez takich kamerek :P

BartłomiejG
komentarz
komentarz

Witej, miło spotkań na forum kogoś z okolicy ( mieszkam niedaleko Cieszyna).

Co do obsługi gestami to zastanawia mnie jak bardzo zaawansowana będzie ta opcja bo do podstawowej obsługi gestów wystarczy jeden sensor.

Igorrodz
komentarz
komentarz

Są gesty dotykowe i bezdotykowe. Te drugie przypominają język migowy - może fajne ale trudne. Sama zaś ilość sensorów podroża sprzęt...

BartłomiejG
komentarz
komentarz

Tak oczywiście wiem o co Ci chodzi :) Swoją drogą zastanawia mnie czy ktoś z użytkowników używa "gestów bezdotykowych" do obsługi pewnych aplikacji? Jesteście zadowoleni z interpretacji gestów?

Igorrodz
komentarz
komentarz

Ja mam Note 2 i jakichś gestów używam. Ogólnie jest to ok ale nie przykładam większej wagi do tego.

  • 1 miesiąc później...
proscinsk87
komentarz
komentarz

Myślę, że nie przebiją się z tym telefonem przez tą ogromną i zaawansowaną technicznie konkurencję. Zanim Amazon wypuści tego smartofa to Apple, HTC, Sony czy Samsung już dawno przegonią ich koncepcję i wymyślą coś lepszego, sprzedając miliony egzeplarzy. Zyczę im powodzenia z tym pomysłem :gobi:

Igorrodz
komentarz
komentarz

już dawno przegonią ich koncepcję i wymyślą coś lepszego

Dzięki temu rynek się rozwija a technologia idzie do przodu... a może odwrotnie? W każdym razie - jest postęp. I o to chodzi!

  • 4 tygodnie później...
Snajperro
komentarz
komentarz

Jeszcze trochę i każda firma będzie robiła smartfony. Czekam na telefony marki Nike, Addidas czy też Tesco...

  • 3 tygodnie później...
excel
komentarz
komentarz

Tesco już robi telefony, są dostępne w Anglii. Niedawno widziałem specyfikację tego telefonu od Amazona i szału nie ma niestety. Może powalczą ceną jak z Kindle.

  • 2 tygodnie później...
9mrcookie9
komentarz
komentarz

Moim zdaniem do będzie "smartfon" do zamawiania rzeczy z amazonu.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.