x-kom hosting

Miganie monitora

airdamien23
utworzono
utworzono

Chyba coś dzieje się z czymś najwyrazniej ( monitor lub karta graficzna ) ale nie jestem pewien. Probelm w tym że mi na pulpicie ikonki migotają czasem tak jakby komputer dawał odśwież w grze "Age of Empires III The Asian Dynasties" monitor mi też migota <_< Dziwne

Proszę o pomoc

Black_Tiger
komentarz
komentarz

Sprobuj przestawic frekwencje (Hz) monitora

airdamien23
komentarz
komentarz

A gdzie mam to przestawić ? Proszę o dokładne napisanie...

Proszę o pomoc te migotanie staje się coraz wnerwiające zmieniłem w NVIDIA---> Tempo odświeżania ekranu z 60 Hz na 59 Hz i nadal nicBardzo Prosze o pomoc :(

Odświeżam temat bardzo zależy mi aby ktoś mój problem rozgryzł :(

vocativus
komentarz
komentarz

z tym monitorem to jeśli masz płytke do niego to wsadź ją do napędu, wejdź w menedżera urządzeń -> monitor i daj mu żeby wyszukał sterowniki do monitora. Powinien pobrać schemat kolorów do monitora. Potem ustaw najwyższą, na jaką pozwala monitor częstotliwość odświeżania.

migotanie pulpitu w oknie gry może powodować jakiś program. Powyłączaj wszystkie, te z zasobnika systemowego też (zostaw tylko program karty graficznej i dźwiękowej) i po kolei sprawdzaj który takie coś powoduje. Możesz też grać bez uruchamiania innych programów. Jeśli to nie pomoże to wklej logi. Możliwe że któryś proces to powoduje.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.