x-kom hosting

BSOD po formacie

Keldon
utworzono
utworzono (edytowane)

Na start chciałbym zaznaczyć że jestem tu 1 raz i z góry przepraszam jeśli w złym dziale zamieściłem temat D:.

 

Zrobiłem przedwczoraj formata i na nowym windowsie chciałem zainstalować sterowniki do płyty głównej jednak udało sie zainstalować tylko 4/8

http://pl.msi.com/pr...v=Driver&os=All -- Windows 7 64 bity

 

Problem w tym że wywala mi często Bluescreeny przez Nividie (Windows Kernel mode driver stopping respoding - mniej więcej coś takiego sie pokazuje w komunikacie lub display driver stopped responding and has recovered  przy czym podana jest moja wersja sterownikow nvidii) do Nividii (GForce 220GT) ściągałem już najnowsze sterowniki, ciut starsze i jeszcze starsze i mimo każdych dalej mam problem z bluescreenami D: Nie wiem dokładnie co jest ich powodem, czy brak wszystkich sterowników płyty głównej czy coś z Nividia, a znajomy polecił założyć tutaj temat.

 

Nie dzialajace sterowniki plyty głównej:

Intel H5x Series VGA Drivers

Intel Rapid Storage Technology Driver

Intel Rapid Storage Technology Floppy Driver (F6)

JMicron JMB36x IDE Drivers

 

Wyskakuje albo sam error, albo że moje software nie spełnia minimalnych wymagań.

W menadżerze urządzeń nie pokazuje by jakiekolwiek urządzenie nie miało pobranych sterowników.

 

Na drugim (starym) systemie wszystko dziala nalezycie (instalowalem windowsa na drugiej partycji).

 

Jeszcze raz przepraszam za wszystkie możliwe błędy tego tematu i licze na szybką odpowiedź!  :D

Edytowane przez Keldon

Youki
komentarz
komentarz

Spakuj pliki z folderu Minidump i wrzuć na jakiś Upload.

Keldon
komentarz
komentarz

Kod bledu to Error:0.0000116.

Pliki zaraz zalatwie, pisze to w imieniu kumpla bo nie jest w stanie napisac nawet na forum przed BSOD'em.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.