x-kom hosting

Wiatrak na procesor, jak najciszchszy! Celeron 2.6 Ghz

wielkidemonelo
utworzono
utworzono

No cześć!

Chciałbym zakupić nowy wiatrak na mojego Celerona 2.6, ponieważ obecny jest stanowczo zagłośny!

Chce kupić NAJcichszy dostępny wiatrak na mojego procka. Cena nie gra wielkiej roli, może być nawet do 150 zł, tylko ma być niesłyszalny dla moich uszu ;) i żeby zchłodził mojego celerona ;s.

Potwarzam zatem jeszcze raz, jak najcichcszy, cisza priorytetem, bo chcce spokojnie spać przy włączonym kompie!

Najserdzeczniejsze pozdrowienia, dużo zdrowia, spełnienia najskrytszych marzeń, wielu wrażeń, żeby życie było pejzażem, kwiecistym obrazem, w okół same uśmiechnięte twarze, byście kwitli jak jabółka w sadzie, wakacje, złote plaże, byście byli swego życia żeglarzem i czcili Polską flagę, a ja będe na tym forum tak pisał, jak błazen.

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc!

nokia
komentarz
komentarz

Jaki to jest socket?

wielkidemonelo
komentarz
komentarz

478

FrogsterPL
komentarz
komentarz

A może TO? CAŁKOWICIE pasywne, z możliwością zamontowania dwóch wiatraków 60 mm. Niestety nie mam pojęcia, ile ciepła wydziela Celeron, i czy całkowicie pasywny układ (nawet praktycznie całkowicie miedziany, tak jak ten) by wystarczył.

Kamik47
komentarz
komentarz

Chodzi ci o cisze, po wymianie chlodzenia procesora wiele ciszej nie bedzie bo najwiecej szumu zazwyczaj robi zasilacz, a wiec polecam ci:

http://www.allegro.pl/item289535368_mata_w...pro_studio.html

http://www.allegro.pl/item289668529_mata_w...midi_tower.html

I powinnienes miec cicho ;) A jesli chcesz chlodzenie wymieniac to musisz kupic wszystko:

Na procesor

Na grafike

Na zasilacz (nie wszedzie da sie go wymienic)

Gość
komentarz
komentarz

Tutaj bym sie chcial zapytac ile decybeli to jest cicho :) ?

Gość
komentarz
komentarz

"10-20

szum liści

30

tykanie zegara

40

cicho nastawione radio

50-60

normalna rozmowa

70

głośna rozmowa

80

kosiarka do trawnika

80-90

ruchliwa ulica

100

młot pneumatyczny

110

motocykl bez tłumika

120

głośna muzyka

140

samolot odrzutowy

170

rakieta kosmiczna"

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.