x-kom hosting

stary napęd na SATA

IntelFanBoy
komentarz
komentarz

Tak się zapytam, czy nie lepiej Ci dodać kolejne 30zł i kupić porządny i nowy napęd? 

dawid1419
komentarz
komentarz

Nie. Proszę o odpowiedzi związane z tematem

BogdanZwanyŁaskawym
komentarz
komentarz

Tak, ale to jest głupota bo tracisz prędkość i możliwość obsługi nowszych napędów jeżeli stary nie obsługuje.

dawid1419
komentarz
komentarz

Napęd jest mi potrzebny tylko do zainstalowania winsowsa później juz go odlacze i nie będę go uzywal

rbk
komentarz
komentarz

Nie lepiej zrobić bootowalnego pendrive z windowsem ?

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

dawid1419
komentarz
komentarz

To mi zrób -.- gdybym mogl to bym zrobil boże zadalem jedno pytanie i tylko jedna osoba dala radę napisać tak jak trzeba a reszta jakby tylko posty nabijala

rbk
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie jest to takie trudne a oszczędził byś na przejscówce (oczywiście jeśli posiadasz pendrive )
Jak uważasz
Odpowiedź: "będzie OK"
Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

TooH
komentarz
komentarz

Ja bym wolał kupić używany napęd za 10zl..


Ale to juz twój gust ..

Przejściowa SI nadaje jak najbardziej

dawid1419
komentarz
komentarz

Mam pendrive mam nawet na nim win 7 ale źle nagrany i mam blad ze brakuje pliku a nie mam obecniena czym zrobić tego pendrive bo mam 2 PC bez systemu mam w portfelu 40 zl napęd najtańszy na SATA jaki znalazlem w Warszawie 60 zl nawet na tablicy nic nie ma stad wybór padl na tą przejsciowke

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.