x-kom hosting

Słowa klucze

djtomaszq
utworzono
utworzono

Witam. Mam takie pytanie. mam strone: www.moja nazwa strony.cba.pl i chcialbym zeby w googlach jak napisze np. okna warszawa pokazywalo mi adres mojej strony. Czy można to zrobic samemu za darmo czy to jest platne ?

Asesor
komentarz
komentarz

Oczywiście, że można to zrobić samemu. Jednakże jest to dość pracochłonne i jako laik możesz popełnić kilka błędów, za które google może chociażby nałożyć filtr. Jeśli koniecznie chcesz sam to robić, to poczytaj w necie jak to się dokładnie robi i dowiedz się jakich błędów unikać.

 

Ja polecam jednak zgłoszenie się do profesjonalnej agencji, która Ci to zrobi.

  • Dobra wypowiedź 1
djtomaszq
komentarz
komentarz

A możesz podać adres jakiś gdzie mogę o tymm poczytać ?

Asesor
komentarz
komentarz

Wygoogluj sobie sobie "pozycjonowanie forum" i poszukaj na forach najlepiej. Powodzenia.

 

Chociaż uważam, że ilość czasu jaki potrzebujesz na ogarnięcie całego tematu jest niewspółmiernie wysoki do cen oferowanych przez agencję. Ale zrób jak uważasz.

djtomaszq
komentarz
komentarz

a koszta jakie sa w agencjach? i jakie najlepsze?

Asesor
komentarz
komentarz

Koszta możesz sobie łatwo sprawdzić w sieci. Co do agencji nie chce robić krypto reklamy ;)

  • 1 miesiąc później...
mtsziom
komentarz
komentarz

Zacznijmy od początku.
Darmowy hosting NIE nadaje się do prowadzenia jakiejkolwiek poważniejszej działalności w sieci. 

To tak jak serwis Porsche był na szrocie.

callka
komentarz
komentarz

Zacznij od przeniesienia strony na płatny hosting - z rozszerzeniem .cba niewiele zdziałasz.

robbek
komentarz
komentarz

Na cba stoi dużo spamu. Nie idzie tego wypozycjonoać na trudniejszych frazach. Kup normalny hosting - ceny nie są wysokie - za 100 zł za miesiąc można mieć coś przyzwoitego i domenę - najlepiej pl i nawiązującą do nazwy firmy.

Zadajesz dosyć podstawowe pytania, podpytaj na PiO - jest to forum o pozycjonowaniu, tam masz towarzystwo które się tym trudni.

Ze swojej strony mogę polecić SEO Venture - kryptoreklama czy nie - działam z nimi od dłuższego czasu i jestem zadowolony z jakości usług.

  • 4 tygodnie później...
Stanleyek
komentarz
komentarz

Jak myślisz o tym poważnie to kup domenę, nie pozycjonuj swojej strony na cba.pl bo to nie będzie Twoja własność i w każdej chwili będziesz mógł ją stracić wydaj kasę na domene i jakiś mały hosting, postaw stronę na wordpress i weź się za robotę.

 

Frazy okna warszawa nie rób od razu bo jej nie zrobisz:) zacznij od łatwiejszych.

  • 3 tygodnie później...
rokko
komentarz
komentarz

Hosting może być darmowy, na początek ci wystarczy, grunt żebyś miał swoją własną domenę, bo pakowanie  czasu i kasy w promocję darmówki to nieporozumienie. A co zrobisz jak zwiną biznes albo stwierdzą, że należy ci subdomenę odebrać? Kupuj własną domenę i podepnij ją pod darmowy hosting - na początek w 100% wystarczy. Domenę PL kupisz już za 12zł /1 rok więc to żaden wydatek.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.