x-kom hosting

ccleaner resetuje ustawienia chrome

snapy93
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, od pewnego czasu mam problem z resetowaniem wszystkich ustawień w chrome po wyczyszczeniu komputera CCleanerem chrome wraca do fabrycznych ustawień, tzn usuwają się wszystkie dodatki, paski, skróty. Wcześniej tak się nie działo dopiero od pewnego czasu.. nie wiem co może być nie tak. Niżej zamieszczę screeny jak mam ustawiony CCleaner.

Prosiłbym o pomoc, dziękuję i pozdrawiam Łukasz.

 

[attachment=30369:1.png] [attachment=30370:2.png] [attachment=30371:3.png] [attachment=30372:4.png] [attachment=30373:5.png]

lukee8
komentarz
komentarz

Odznacz wszystkie ptaszki przy GOOGLE CHROME i po problemie.

snapy93
komentarz
komentarz

ale chodzi o to że chce żeby mi czyściło tą historie wpisane wyszukiwanie itd, tylko prócz ustawień chroma

lukee8
komentarz
komentarz

to zostaw pamiec podreczna i cookies

snapy93
komentarz
komentarz

a co znaczy pamięć podręczna i cookies ?

muszkieter97
komentarz
komentarz

Zakładki, hasla, ustawienia itp.

snapy93
komentarz
komentarz

nadal to samo.. pokazuje mi się takie coś po wyczyszczeniu CCleanerem gdy włączam chroma :

[attachment=30376:7.png]


pomoże ktoś? Naprawdę mnie to dołuje .. nic nie mogę poustawiać w chromie ... przez to resetowanie.. a chcę używać CCleanera ..

lukee8
komentarz
komentarz

Nosz kurcze usuwasz CClenerem pliki googla to krzyczy ze mu cos znikło to normalne!

snapy93
komentarz
komentarz

sorki nie było mnie w domu nie miałem jak odpisać. Ale chodzi o to że wcześniej czysciłem i było dobrze. A teraz nie wiem o co mu chodzi... 

lukee8
komentarz
komentarz

bo pewnie była w miedzy czasie aktualizacja googla i teraz jest bardziej wyczulony poprostu,

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.