x-kom hosting

Tablet do +/-1000zł

Marek25
utworzono
utworzono

Cześć, 

Co polecicie w cenie do około 1000zł ? Zastosowanie to głównie przeglądanie internetu (koniecznie z 3g- > mam sim AERO2), filmy (możliowość podpięcia pod TV), czytanie jakiś materiałów . Na grach nie zależy mi jakoś specjalnie, dobrze by było abym miał w tej cenie zestaw (etui + klawiatura), Zastanawiam się nad Overmax Solution 10ii , natomiast nie znam marki za dobrze dlatego proszę o poradę co wybrać w tej cenie.

Youki
komentarz
komentarz

10 cali tak ? 

Marek25
komentarz
komentarz

maksymalnie 10 zależy mi na mobilności, także 8 też może być.

Youki
komentarz
komentarz

W takim razie może Lenovo S6000 ? Modem 3G, bateria dość przyzwoita, oszczędny procesor. 

Etui i klawiaturkę to można dokupić osobno.

Marek25
komentarz
komentarz

Brałem to urządzenie pod uwagę, natomiast w go,oglach jest sporo porównań lenovo z overmax, gdzie wygrywa ten drugi.Dlaczego polecasz lenovo?

Youki
komentarz
komentarz

Osobiście zbyt ciężki jest dla mnie Overmax. Poza tym Lenovo podałem jako alternatywę dla Overmax'a wartą rozważenia. :)

Marek25
komentarz
komentarz

Ok, myślałem ze miałeś doświadczenie z tymi tableta. Różnica wynosi. około 150_200zl , a jeśli waga jest jedynym plusem to nie przekonuje mnie to

Youki
komentarz
komentarz

Nie wiem jak jest teraz, na początku były lekkie problemy z systemem w Overmaxie. Czasami łapał laga po prostu.

Tak czy inaczej w tej cenie wydaje się to całkiem udana propozycja. NIestety nie było mi dane obcować z tym sprzętem w ogóle. 

Marek25
komentarz
komentarz

przeanalizowanie bliżej tego lenovo, widzę ze jest problem tu z hdmi (podłączania do tv) i obsługa reklamacji jeśli takowe się zdarza. macie inne alternatywy?

Igorrodz
komentarz
komentarz (edytowane)

A ja proponuję inaczej - Modecom FreeTab 9000 IC + Huawei E5220s-2. Dzięki temu duetowi zmieścisz się w budżecie a będziesz miał porządny sprzęt.

 

Modecoma polecam z powodu bardzo wydajnego procesora Atom Z2580 @2.0Ghz + układ graficzny PowerVR SGX544MP2 (niewiele gorszy niż Ardeno 320), wspaniały ekran IPS o rozdzielczości 1980x1200 pikseli przy wielkości 8.9 cala, 2GB pamięci operacyjnej + 16GB pamięci flash (z czego 12GB na aplikacje) rozszerzalnej o karty microSD [pamięć jest ciągła co jest atutem] oraz baterię 6500mAh. Do tego Modecom informuje, ze przygotowywana jest aktualizacja softu do Android 4.4.2 KitKat.

Agito.pl
komentarz
komentarz

Z naszej strony również polecam zakup tabletu Lenovo IdeaTab S6000. Posiada on ekran dotykowym Multi-Touch o przekątnej 10.1 cala,procesor MT8389 taktowany zegarem 1.2 GHz. Zainstalowany system operacyjny to Android 4.2. Ma grubość 8,6 mm i waży tylko 560 g. Wyposażony jest także w moduł WiFi i Bluetooth, Ma oczywiście 3G. Bateria wytrzymuje bardzo długo, ok.9 godzin. Sprzęt ma bardzo atrakcyjny design, jest elegancki. Zdecydowanie rekomendujemy zakup tego urządzenia. 

Igorrodz
komentarz
komentarz

Intel Atom Z2580 zamontowany na SoC w Modecom FreeTab 9000 IPS jest zdecydowanie wydajniejszy niż ten Mediatek MT8389 w Lenovo S6000. Do tego owe Lenowo ma gorszy ekran.

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.