x-kom hosting

[Rozwiązany]Jak można stać się kimś ważniejszym?

martin6230i
utworzono
utworzono

Ostatnio na tym forum spędzam cały wolny czas. Zauważyłem że poza normalnymi "użytkownikami", wyróżnia się jeszcze: Administratorzy | JuniorAdmin | Moderatorki | Moderatorzy | Helpdesk | VIP | Przyjaciele. Czy można coś zrobić aby "wyróżnić" się z pośród innych takim "tytułem". Jeżeli tak to co, będę wdzięczny

necik
komentarz
komentarz

Wszystkich użytkowników traktujemy równo, jednak aby zostać np. Moderatorem trzeba wykazać się odpowiednią wiedzą.

Kurzun
komentarz
komentarz

Pracą, pracą i jeszcze raz pracą możesz się wbić do którejś z tych grup.

Zarov
komentarz
komentarz

Dodatkowo trzeba być cierpliwym i wykazać się pracą na rzecz forum czymś "wyjątkowym" a może któregoś dnia....

mAgneS
komentarz
komentarz

Ja groziłam adminowi, że jak nie dostanę rangi przyjaciela to mu zepsuję kompa... :cwany: ale jak widać nie podziałało... :( A tak poważnie to potwierdzam, że wszyscy są tu traktowani równo i jedynie pracując (mądrze) można tu coś osiągnąć :szacunek: Prośby nic nie dają, jeśli nie są podparte pozytywnym wykazaniem się na forum.

Popek
komentarz
komentarz

http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=12515

Poczytaj sobie, kieruj się tym, a w przyszłości... kto wie ;)

Bamu
komentarz
komentarz

po co ci być kimś ważniejszym ? czy jak dostaniesz rangę to ci sie lepiej będzie posty pisało ? :D

jeśli będziesz cierpliwy i będziesz pisał z sensem to nadejdzie taki sądny dzień :D

Kurzun
komentarz
komentarz

Proszenie nic nie da ;- ) Jak będziesz dużo i mądrze pisał to ktoś Cię sam zauważy.

Bamu
komentarz
komentarz

Tylko pamiętaj "dużo" nie znaczy 100 bez sensownych postów dziennie !

martin6230i
komentarz
komentarz

to nie była prośba, to było pytanie.

Ok, zobaczymy, może dzięki staraniom kiedyś się uda :)

Dzięki wam

tazman
komentarz
komentarz

Lepiej pisać z sensem i ze zrozumieniem, liczy się fachowa pomoc, nie bzdurzenie nie nabijanie postów.

Zacytuje kogoś znanego z forum :

konkretne pytania, konkretne odpowiedzi
bizon11
komentarz
komentarz

Myślę że temat rozwiązany do zamknięcia bo nie potrzebnie ludzie będą komentować :P

Ja od siebie dodam że bardzo nie lubie osób które mają po 10-50 postów i zaczynają się pytać jak dostać rangę :P Po prostu takie osoby tracą na starcie 100 punktów :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.