x-kom hosting

Blue screen przy włączaniu Amnesi

Yumi
utworzono
utworzono

Przy włączaniu Amnesi - A machine for pigs wyskakuje mi blue screen.

 

Parametry mojego laptopa:

Lenovo IdeaPad Z710

CPU: Intel I7-4702MQ 2.2G

Ram: 8GB

SSHD: 1tb + 8gb

OS: Windows 7 Ultimate 64bit

Karty graficzne: Intel(R) HD Graphics 4600

                         NVIDIA GeForce GT 745M

 

Jeżeli chodzi o sprawy techniczne jestem kompletnie zielony ale wydaje mi się że przy tym laptopie ta gra powinna bez problemu chodzić mi na maksymalnych wymaganiach.

 

Macie może pojęcie z czym może być problem? Z góry dzięki za pomoc

Youki
komentarz
komentarz

Spakuj pliki z folderu Minidump i wrzuć na jakiś Upload. 

  • Dobra wypowiedź 1
Yumi
komentarz
komentarz

Gdzie mogę znaleźć folder Minidump, sorki ale naprawdę jestem w tym kompletnie zielony

Youki
komentarz
komentarz

C:\Windows\Minidump

  • Dobra wypowiedź 1
Youki
komentarz
komentarz

Sterowniki do karty graficznej (GeForce) są aktualne ? 

  • Dobra wypowiedź 1
Yumi
komentarz
komentarz

Powinny być, laptopa kupiłem w połowie stycznia tego roku, sam nie aktualizowałem aczkolwiek wydaje mi się, że powinna być do tego automatyczna aktualizacja

Youki
komentarz
komentarz

Powinny być nowsze na stronie producenta. 

 

Problem występuje tylko w tej grze ? 

 

Daj, aby gierka uruchamiała się na zintegrowanym układzie od Intela i napisz jak sytuacja wygląda.

  • Dobra wypowiedź 1
Yumi
komentarz
komentarz

Co do innych gier, na tym komputerze grane jest jeszcze jedynie w lola i cs 1.6.

Odpaliłem grę na zintegrowanej karcie graficznej i odpaliła się bez problemu, wyłączyłem i włączyłem grę znowu na GeForce i poijawił się bluescreen.

Gra na Geforce odpala mi się do menu, ale gdy chcę zacząć nową grę zaczyna się wczytywanie i następnie bluescreen

Rozumiem przez to że ściągnięcie i zainstalowanie nowych sterowników powinno pomóc?

 

I jeszcze jedna rzecz. Gdy odpaliłem grę na zintegrowanej karcie graficznej nie było w ogóle dźwięku. Ani w menu ani w grze. Na geforce w menu również nie ma żadnych dźwięków.

Youki
komentarz
komentarz

Rozumiem przez to że ściągnięcie i zainstalowanie nowych sterowników powinno pomóc?

Może. 

  • Dobra wypowiedź 1
Yumi
komentarz
komentarz

Niestety zainstalowanie najnowszych sterowników nie pomogło ;/

I o co chodzi z brakiem dźwięku?

Youki
komentarz
komentarz

To już wina gry raczej. Na zintegrowanej nie idzie grać komfortowo ? 

  • Dobra wypowiedź 1
Yumi
komentarz
komentarz

Idzie grać jedynie na średnich lub niskich ustawieniach, cienie są rozpikselowane, przedmioty zdeformowane.

Youki
komentarz
komentarz

Spróbuj jeszcze na starszej wersji sterowników uprzednio dokładnie usuwając obecne sterowniki, rejestr oraz tzw. resztki.

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.