x-kom hosting

Tricki przyspieszające compa w grach i nie tylko

danielmaxer
utworzono
utworzono

hej

a więc tak jak w temacie czy znacie jakieś tricki przyspieszające kompa głównie w grach.Kiedyś czytałem coś w jakiejś gazecie że w programie winer tweak można przyspieszyć przepływ danych przez jednostkę przez zmianę pamięci podręcznej procesora w zależności od ilości ramu w kompie(mam jakąś nie cheć do tego programu i chciałem ten trick zrobić jakoś inaczej ale nie wiem jak?)

jak znacie to prosze napiszcie jakieś fajne tricki

mój konfig to

intel pentium 4 2.8ghz@3.09ghz

geforce palit 7300gt 500/1000@640/1660

1gb ram 266mhz@294mhz

zalka mode com fell 400w (380wat)

z góry szczerze bardzo dziękuje i daje + good.gif

vocativus
komentarz
komentarz
Kiedyś czytałem coś w jakiejś gazecie że w programie winer tweak można przyspieszyć przepływ danych przez jednostkę przez zmianę pamięci podręcznej procesora w zależności od ilości ramu w kompie

coś Ci sie pomieszało... pamięci podręcznej procesora nie da sie WYMIENIĆ, i bynajmniej program WinnerTweak takiej opcji nie ma. Cudownej metody programowej nie ma. Zdefragmentuj dysk, przenieś plik stronicowania na drugi dysk twardy. Przyspieszenie bedzie niewielkie ale zawsze. Najfajniejszy i najpewniejszy trick to zmiana sprzętu na szybszy, ewentualnie podkręcanie starego (z tego cow widze już sie za to wziąłeś).

Repcak
komentarz
komentarz

Ja Ci polecam defragmentacje dysku :D

Ale ram ma takty... Teraz 2 gb ramu 800 mhaz 200zł.

Gość
komentarz
komentarz

No mam w zanadrzu fajne tricki ....

Trick 1 wiec kupujesz nowy lepszy procek wyjumjesz stary gorszy wkladasz nowszy lepszy.

Trick 2 czyli kupujesz nowa lepsza karte graficzna wyjmujesz stara gorsza wkladasz nowa lepsza

Trick 3 wyrzucasz stare ramy kupujesz nowa plyte glowna na DDr2 kupujesz ramy ddr2 2x 800 mhz po 1 gb w dual channel

andrzej2442
komentarz
komentarz

ewentualnie mozesz zmodyfikowac sama gre, naprzyklad do gothica 3 wyszly programy(G3Optimizer) ktore zmniejszaja jakosc tekstur (?), przez co gra moze pojsc na starszych kompach.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.