x-kom hosting

Problem z WinRarem

Slavonic
utworzono
utworzono

Witam

mam problem a mianowicie chce wypakować obraz płytki zajmujący ponad 5.5 giga

przy wypakowywaniu wyskakuje mi błąd CRC błąd partu 3 ale to jest nie możliwe bo juz wcześniej wypakowywałem rzeczony obraz i wyszystko było ok

Mój system plików to NTFS

próbowałem również 7 zip ale też nic

prosze o szybką odpowiedz

nitro07
komentarz
komentarz

sprawdź/zrób cztery rzeczy:

1. prawa dostępu do archiwum, czy nie jest używany przez jakiś inny program,

2. czy ilość wolnego miejsca jest wystarczająca to rozpakowania,

3. spróbuj naprawić archiwum używając narzedzia w WinRarze

4. sprawdź czy nośnik/dysk na którym masz archiwum nie jest uszkodzony.

Slavonic
komentarz
komentarz

Też nie działa dalej to samo:/

Kurzun
komentarz
komentarz

Jak na moje oko to archiwum uszkodzone albo badsector na dysku w tym miejscu jest.

Slavonic
komentarz
komentarz

Nie no wszystko jest ok bo to wyświetla mi sie nie tylko przy tym jednym pliku a przy wszystkich większych plikach

nie ma na to rady jakiejś??

Martyn
komentarz
komentarz

Archiwum uszkodzone zassij obraz jeszcze raz.

Slavonic
komentarz
komentarz

to też nic nie daje

a może tu chodzi o NTFS mam ten system plików ale nie chodzi on chyba poprawnie bo nawet gra mi sie nie instaluje która warzy 7 giga a obraz płytki mam już na kompie

nitro07
komentarz
komentarz

to napewno nie wina systemu plików, NTFS - bardzo dobrze radzi sobie z dużymi plikami,

ja na Twoim miejscu wykonał bym podstawowe czynności "konserwacyjne":

1. defragmentacja - wszystkich partycji,

2. skanowanie wszystkich partycji z wiersza poleceń:

a) chkdsk /r x:

B) chkdsk /f x:

gdzie x to litera dysku,

PS

przeważnie skanowanie partycji systemowej będzie możliwe podczas ponownego uruchomienia komputera, jeśli to nic nie zmieni to będziemy myśleli dalej

Slavonic
komentarz
komentarz

Zrobiłem tak jak kazałeś nitro07 ale dalej to samo nawet większych rzeczy nie da sie zainstalować

nitro07
komentarz
komentarz
dalej to samo nawet większych rzeczy nie da sie zainstalować

a dokładniej co się dzieje z instalacją ? jakie komunikaty się pokazują poza tym z winrara ?

z jakiego konta instalujesz ? z uprawnieniami administratora ?

Slavonic
komentarz
komentarz

tak z upewnieniami administratora

w FEAR Perseus Mandate wychodzi mi jakiś błąd krytyczny a obraz jest na pewno dobry bo jego waga i zawartość sie zgadzają

przed chwilą zainstalowałem CS:S on sie zainstalował bez problemu zobaczymy czy będzie działąć

http://img162.imagevenue.com/view.php?imag...d_122_918lo.JPG

taki błąd wyskakuje mi teraz wcześniej był błąd krytyczny

nitro07
komentarz
komentarz

popraw link

rozumiem, że instalujesz z obrazu, jakiego narzędzia do tego używasz ? pamiętasz może od kiedy zaczęło się tak dziać ?

Slavonic
komentarz
komentarz

ło już jakiś czas.jeszcze przed tym jak sformatowałem(nie całkiem) kompa formatowałem go 3 razy dopiero za 3 razem udało mi sie zainstalować service pack 2 (wcześniej nie dało sie przy wypakowywaniu wyskakiwał błąd )Używam DAEMON Tools Pro

Jest ktoś coś w stanie poradzić mi

Sytułacja jest tragiczna nie moge zainstalować żadnej gry we wszystkich wyskakuje instalacjach wyskakuje błąd crc

Hubercik013
komentarz
komentarz

a czemu obraz wypakowywac sprobuj Alcoholem 52% zamontowac w wirtualnym lub PowerISO i zamontuj i zainstaluj i pozniej powinna grac bez problemu a jezeli CRC yyy....to chyba blad obrazu ktory obraz posiada sam w sobie...pozdraiwam

tazman
komentarz
komentarz

crc to błąd danych uszkodzone klastry, nic na to nie poradzisz widocznie złe hasło, albo jakiś niekompletny plik

rcwawa
komentarz
komentarz

jak nie mozesz wypakowac winrarem jednego pliku to sprobuj total commanderem ale jak nie dziala to pewnie sie skonczy na tym ze wypakuje ale bez tego pliku uszkodzonego

Slavonic
komentarz
komentarz

Byłem u kumpla i u niego obraz wypakowuje sie normalnie.

Czy to może być przyczyna taśm??

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.