x-kom hosting

Tablet dla dzieciaka za +/- 300zł

Blavic
utworzono
utworzono

Witam,

Szukam tablet dla dzieciaka na komunie. Wolę kupić teraz zanim ceny skoczą do góry. Kwota nie duża, ale ma być to proste urządzenie do zabawy i przeglądania neta. Kupno czegoś znacznie droższego raczej mija się z celem, bo nie wiadomo ile tablet po tej komunii przetrwa :E Nie chcę też aby to był ostatni bubel i po pierwszym upadku roztrzaskał się w kawałki. Mam dostęp nieco tańszych tabletów K&M, ewentualnie Prestigio, ale to tylko ewentualność, bo mogą być jakieś lepsze, lub bardziej opłacalne.

Youki
komentarz
komentarz

Mam dostęp nieco tańszych tabletów K&M

To weż jakiegoś tańszego KM 0793. Do przeglądania internetu i pogrania w proste gierki spokojnie wystarczy, a odnośnie upadku to zależy jak spadnie i z jakiej wysokości :E 

  • Dobra wypowiedź 1
Blavic
komentarz
komentarz

Trochę kupa bo modele 0793 i 0792 nie będę miał szczególnie taniej i już widać, że sporo tabletów w hurcie jest mało dostępnych. Nie wiadomo co takiemu dzieciakowi strzeli do łba i czy nie będzie to latający tablet :E Musze jeszcze pogadać z mama dzieciaka - moją siostrą. Zakładając dodatkowo dwie wersje cenowe:

- do max 300zł (mniejszy ból bo uszkodzeniu).

- do 400-500zł (może coś większego/lepszego) ...jak zniszczy nowego już nie dostanie :E

 

co byś proponował ?

Youki
komentarz
komentarz

co byś proponował ?

Nadal z oferty tych dwóch producentów ? 

Blavic
komentarz
komentarz

Mogą być inni

Youki
komentarz
komentarz

No to do tych 400 zł to będzie NavRoad Nexo Smart. Do poprzeglądania internetu wystarczy. Do 300 zł to coś takiego będzie. 

  • Dobra wypowiedź 1
Agito.pl
komentarz
komentarz

Z naszej strony możemy polecić Ci zakup tabletu  Modecom FreeTAB 2096+. Posiada on ekran o przekątnej 7'', system operacyjny Android 4.1, procesor RockChip 2926, pamięcią operacyjną o pojemności 512 Mb oraz układ graficzny MALI-400. Komunikuje się z internetem za pomocą Wi-Fi. Bateria w urządzeniu jest bardzo wydajna, pozwala na wielogodzinną rozrywkę. 

Dżony2
komentarz
komentarz

Znajomy kupił synowi tablet Overmaxa Quattor 7. Chłopak ma 9 lat i korzysta z niego głównie do neta.

Igorrodz
komentarz
komentarz

Proponuję Lenovo A1000 z 1GB ram, 8GB flash i ekranem ips o przekątnej 7 cali.

  • Dobra wypowiedź 1
Youki
komentarz
komentarz

Raczej nie, nawet jeśli to ten spokojnie wystarczy. ;)

Blavic
komentarz
komentarz

Dell czy Lenovo ? :P

Youki
komentarz
komentarz

Dell, Lenovo nie widziałem jak pisałem.

  • 4 tygodnie później...
Tolko
komentarz
komentarz

Podłaczę się pod temat, żeby nie zaśmiecać forum, a mam podobny dylemat.

 

Ja zastanawiam się nad trzema tabletami do 400 zł:
1. Philips PI3100Z2/58
2. GOCLEVER QUANTUM 785
3. GOCLEVER ORION 70 + klawiatura z etui

Pierwszy ma procesor dwurdzeniowy 1,5 GHz.
Drugi ma dwurdzeniowy 1,3 GHz, a trzeci czterordzeniowy 1,0 GHz.

No właśnie, zastanawiam się jeszcze nad tym, czy lepszy procesor dwurdzeniowy 1,5GHz, czy czterordzeniowy 1,0 GHz?

Na co jeszcze zwrócić uwagę przy wyborze tableta?

Gość
komentarz
komentarz

a ja proponuje rower lub zegarek ;)

Igorrodz
komentarz
komentarz

@UP

Nie przesadzasz aby? Żarty żartami ale... Napisz coś konstruktywnego a nie spamuj!

Youki
komentarz
komentarz

Rower za 300 zł to chyba jakiś rowerek dla malucha kupi, albo coś, co będzie bardzo dobrym przykładem do nauki samodzielnej naprawy częsci rowerowych :E 

Zegarek nie jest praktyczny, bardzo mało dzieci nosi zegarki w tym wieku. :E

  • Dobra wypowiedź 1
Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

absolutnie nie żartuje ;) dla mnie tablet czy quad na komunie to żart kwestia gustu ;) zasadniczo to nie jestem KATOLikiem wiec się nie znam, kiedyś dzieci dostawaly i się cieszyly - nawrócenie i otrzymanie zbawienia czyż to nie wystarczająca nagroda i trzeba dodatkowo aż tableta? haha dobra nie będę już offtopowal temat rzeka

Edytowane przez klopers33
Blavic
komentarz
komentarz

Teraz dzieciaki mają wszystko i nie dbają o nic, konsumpcyjne leniwe pokolenie. Niestety jako chrzestny mam zobowiązania, tablet, aero i akcesoria kupione, przynajmniej pograłem sobie w angry birds :E Ja na komunie dostałem pegazusa i cieszyłem się jak głupi, teraz dzieciakom funduje się operacje plastyczne, albo właśnie quady. Za głowę się tylko łapać.

Igorrodz
komentarz
komentarz (edytowane)

Marudzicie :E

Po prostu taką mamy świecką Tradycję. Kolejną.

 

[spoiler][media]http://youtu.be/_IuLfTHk2Fs[/media][/spoiler]

Edytowane przez Igorrodz
Tolko
komentarz
komentarz

Pytanie było jak najbardziej serio. Myślałem, że mi pomozecie...

...było to dla mnie bardzo ważne.

 

P.S.

Jeśli to jest dla Was tak bardzo istotne, to ma być prezent dla siostrzeńca na urodziny (na nic droższego mnie nie stać).

 

Pozdrawiam

Dżony2
komentarz
komentarz

No to do tych 400 zł to będzie NavRoad Nexo Smart. Do poprzeglądania internetu wystarczy. Do 300 zł to coś takiego będzie. 

 

Mam tego Nexo i jest faktycznie okej. Znajomy zaś kupił synowi na święta w prezencie takiego Quattora. Młody nie gra w żadne gry, korzysta tylko do neta.

Tolko
komentarz
komentarz

Ja planowałem do 400 zł, jak zadawałem pytanie to akurat w promocji były wymienione przeze mnie wcześniej modele:

 

Podłaczę się pod temat, żeby nie zaśmiecać forum, a mam podobny dylemat.

 

Ja zastanawiam się nad trzema tabletami do 400 zł:
1. Philips PI3100Z2/58
2. GOCLEVER QUANTUM 785
3. GOCLEVER ORION 70 + klawiatura z etui

Pierwszy ma procesor dwurdzeniowy 1,5 GHz.
Drugi ma dwurdzeniowy 1,3 GHz, a trzeci czterordzeniowy 1,0 GHz.

No właśnie, zastanawiam się jeszcze nad tym, czy lepszy procesor dwurdzeniowy 1,5GHz, czy czterordzeniowy 1,0 GHz?

Na co jeszcze zwrócić uwagę przy wyborze tableta?

 

Teraz to może, albo musi (bo promocje się skończyły) coś innego do 400 zł.

Gość
komentarz
komentarz

tolko nie mieszaj w temacie - zaloz swoj osobny.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.