x-kom hosting

[Windows Xp] Problem z Bluescreen [BSOD]

kaczordonald123
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam ! Postanowiłem że po 2 dniach odpale sobie stary komputer. Gdy go włączyłem pojawił się bluescreen:

 

UNMOUNTABLE_BOOT_VOLUME

...

...

STOP : 0X000000ED (Ox86B68A68, 0xC0000006, 0x00000000, 0x00000000)

 

Po każdym resecie pojawia się ten sam bluescreen. Próbowałem uruchomić w trybie awaryjnym ale wziąż wyskakuje kochany bluescreen. Również próbowałem wejść do konsoli odzyskania ale gdy ją włańczam cały czas jest tzw podłoga ( _ ) i nic nie idzie dalej zrobić . Przypomne że nie posiadam płyty z Windowsem. W razie podam parametry:

 

Windows Xp  Procesor AMD 2GHZ, Karta graficzna Geforce 8500GT, Zasilacz Logic 350W. Dysk Seagate 150 Giga, Płyta KBNF4G - SATAZ, (x2)Pamięć RAM 512.

 

Jeśli był taki temat związany z moim przypadkiem  przepraszam za spam. Będe wdzięczny za udzieloną pomoc. Pozdrawiam :)

 

Wcześniej był taki sam temat lecz nie ten dział, więc prosze o usunięcie przez modernatora tematu.

Edytowane przez kaczordonald123

Youki
komentarz
komentarz

Zrestartuj ustawienia BIOS'u.

kaczordonald123
komentarz
komentarz

Możesz jakoś podać instrukcję ? I co się stanie jeśli zresetuje?

Youki
komentarz
komentarz

Przywróca się ustawienia fabryczne. 

 

Przykładowo poprzez wyciągnięcie bateryjki z płyty głównej na dłuższy czas. Oczywiście czynność dokonujesz podczas gdy urządzenie odłączone jest od sieci elektrycznej. 

kaczordonald123
komentarz
komentarz

A gdy wyjme to utrace dane np na dysku lub trzeba bedzie od nowa ustawiac bios?

Youki
komentarz
komentarz

Nie utracisz danych na dysku i nie grzeb pózniej nic w BIOS'ie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.