x-kom hosting

(200zł) Kupno Taniej drukarki

wariorex
utworzono
utworzono

Witam posiadam hp c5280 kombajn służy mi 6 lat i jest ok tylko ceny tuszy mnie przerażają,podróbki pochodzą kilka godzin lub kilka dni i błąd kasety drukującej,słyszałem że są zablokowane tusze.Jak kupię nowe to się pocieszę może z miesiąc dużo drukuję wizytówek do firmy,interesowała by mnie tania nowa drukarka w eksploatacji firma obojętnie i jakość druku ma tylko drukować wizytówki ,albo żebym mógł sobie samemu nabijać tusze ,a po tej operacji nie wyskoczyło błąd kasety .

Baikal
komentarz
komentarz (edytowane)

HP LJ Pro P1102

niestety o 75zł przekracza budżet ale za to drukowanie jest mega tanie - toner 12,50zł  starczający na długo nie trzeb martwić się o zapchane dysze i jakieś udziwnienia

wariorex
komentarz
komentarz

Czytałem troszkę o tych tonerach jak to jest chip starcza na 5000 stron ,a tonery się nie psują jak to w kardidzach atramentowych zapychają sie czy zasychają,mogę drukować na bloku technicznym na tych drukarkach laserowych?

Myślę o Samsungu albo na HP?

exportez
komentarz
komentarz

z laserówek proponuję samsunga

z atramentów coś z brothera

każdy jeden wkład można napełnić z tym że nowsze mają problem z resetowaniem

kunoem
komentarz
komentarz

brother jedynie polecam to jest dopiero niezły sprzęt kolega ma i jest bardzo zadowolony normalnie 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.